דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר דיאטה עושים בצורה נכונה
דיאטה עושים בצורה נכונה
יחיאל לוי 01/08/18 |  צפיות: 2683

זה לא קל לעשות דיאטה. גם כי רגילים לאכול כמות גדולה וגם כי הגוף רגיל לאכול בצורה מסוימת, כזו שהיא מהירה וכוללת לא פעם ארוחות אשר נאכלות במסעדה או כאלה שכוללות אוכל שנרכש מהסופר והוא חוסך את הזמן של ההכנה.

איך יכולים לעשות דיאטה גם כדי להתחיל לאכול בריא יותר וגם באותה ההזדמנות להוריד משקל עודף מן הגוף? הכל תלוי במידה רבה בבחירה של תפריט לדיאטה שבו קיימים הכלים של ההצלחה. כל תפריט חייב להיות פרטני עבור כל אדם כאשר בו חייבים לשתות הרבה מאוד נוזלים וגם לצרף פעילות פיזית שעוזרת לתחושה טובה בכל יום מחדש. רצוי כי התפריט ייערך על ידי איש מקצוע ולא מתוך בחירה אישית, בצירוף של מעקב ובדיקות דם.


מה לא אוכלים בדיאטה

כל תפריט לדיאטה חייב להיות כולל את כל האבות המזון ורצוי כי הוא יוריד כמויות במידה ורוצים גם להוריד במשקל ולא רק לשנות את אורח החיים מהבחינה הזו של האכילה. לכן, צריכים להוריד מהמדף את כל מה שכולל חטיפים ארוזים שרק מכילים הרבה מאוד נתרן, סוכר ושומן רווי ולעבור אל חטיפים שיכולים ליצור בבית וכוללים מוצרי מזון טבעיים ככל האפשר.

הגוף מכור בצורה מאוד חזקה אל כל אלה ורק עם הזמן תתחיל ההרגשה הזו כי לא זקוקים אל משהו עתיר בסוכר או מלח, ומכאן גם ההבנה עד כמה כל האוכל המעובד הוא כזה אשר מכיל כמויות עתירות של כל הדברים שממכרים את הגוף וגורמים לנו לחשוב כי זהו אוכל שהוא בגדר של הכרח. הגוף לא זקוק כל הזמן לאוכל, ובהחלט יכולים להתפנק עם משהו מתוק במידה ועולה החשק לכך, והוא ידרוש חשקים שכאלה פחות ופחות עם הזמן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI