דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר דיאטה עושים בצורה נכונה
דיאטה עושים בצורה נכונה
יחיאל לוי 01/08/18 |  צפיות: 4344

זה לא קל לעשות דיאטה. גם כי רגילים לאכול כמות גדולה וגם כי הגוף רגיל לאכול בצורה מסוימת, כזו שהיא מהירה וכוללת לא פעם ארוחות אשר נאכלות במסעדה או כאלה שכוללות אוכל שנרכש מהסופר והוא חוסך את הזמן של ההכנה.

איך יכולים לעשות דיאטה גם כדי להתחיל לאכול בריא יותר וגם באותה ההזדמנות להוריד משקל עודף מן הגוף? הכל תלוי במידה רבה בבחירה של תפריט לדיאטה שבו קיימים הכלים של ההצלחה. כל תפריט חייב להיות פרטני עבור כל אדם כאשר בו חייבים לשתות הרבה מאוד נוזלים וגם לצרף פעילות פיזית שעוזרת לתחושה טובה בכל יום מחדש. רצוי כי התפריט ייערך על ידי איש מקצוע ולא מתוך בחירה אישית, בצירוף של מעקב ובדיקות דם.


מה לא אוכלים בדיאטה

כל תפריט לדיאטה חייב להיות כולל את כל האבות המזון ורצוי כי הוא יוריד כמויות במידה ורוצים גם להוריד במשקל ולא רק לשנות את אורח החיים מהבחינה הזו של האכילה. לכן, צריכים להוריד מהמדף את כל מה שכולל חטיפים ארוזים שרק מכילים הרבה מאוד נתרן, סוכר ושומן רווי ולעבור אל חטיפים שיכולים ליצור בבית וכוללים מוצרי מזון טבעיים ככל האפשר.

הגוף מכור בצורה מאוד חזקה אל כל אלה ורק עם הזמן תתחיל ההרגשה הזו כי לא זקוקים אל משהו עתיר בסוכר או מלח, ומכאן גם ההבנה עד כמה כל האוכל המעובד הוא כזה אשר מכיל כמויות עתירות של כל הדברים שממכרים את הגוף וגורמים לנו לחשוב כי זהו אוכל שהוא בגדר של הכרח. הגוף לא זקוק כל הזמן לאוכל, ובהחלט יכולים להתפנק עם משהו מתוק במידה ועולה החשק לכך, והוא ידרוש חשקים שכאלה פחות ופחות עם הזמן.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות

דואר שיווקי המופץ לעסק
מה יש לוודא כשמעוניינים לבצע מהלך מן הסוג הזה? לענות על שתי שאלות שאותן כדאי טרם לכן להבין.

מיטה זוגית שכולם קונים
30/12/19 | רהיטים
ההתלבטות היא גם כזו אשר אצל רבי כוללת את הבחירה בין מיטה ללא ארגז מצעים לבין מיטה זוגית עם ארגז מצעים

צבעים המיועדים לטמפרטורה גבוהה
אלו פריטים בשימוש בני האדם צריכים להיות עם צבע עמיד בחום

משדרגים לרכב 2020
13/11/19 | רכב
העלות של רכב חדש מגיעה עם מבחר רחב של מבצעים המיועדים עבור הקידום של הרכבים מהדגמים החדשים

צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI