דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 מכריזה על שירותי יישומים חדשים לסביבת Multi- Cloud
F5 מכריזה על שירותי יישומים חדשים לסביבת Multi- Cloud
איריס וינשטיין 14/05/18 |  צפיות: 275

BIG-IP Cloud Edition מספק שירותים אפלקטיביים ייעודיים מותאמים לנפחי יישום שונים תוך דגש על ניהול קל ופריסה אוטומטיים כמענה לסביבות משתנות דינאמית

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על BIG-IP Cloud Edition, אשר יהיה זמין החל מה- 31 במאי. הפתרון מאפשר ללקוחות לפרוס במהירות שירותי יישומים קריטיים לכל יישום ובכל סביבה. BIG-IP Cloud Edition מוצע כ- ADC (Application Delivery Controller) וירטואלי פר יישום, שיכול ליישם ולבצע אוטומציה לשירותים מבוססי מדיניות בכל שלב בפייפליין הפיתוח והייצור. גישה זאת מעצימה את בעלי היישומים ומאפשרת להם לשתף פעולה בצורה טובה יותר עם NetOps, DevOps ו- SecOps במסגרת גמישה על מנת לשפר ביצועים, זמינות ואבטחת מידע של כל היישומים באופן משמעותי.

BIG-IP Cloud Edition משלב את הפורטפוליו הרחב של F5 בתחום שירותי היישומים עם יכולות משופרות משמעותית של ניהול, נראות ואנליטיקס של BIG-IQ®. הפתרון מבוסס התוכנה של F5 מאפשר ללקוחות להוסיף שירותים מותאמים אישית "לפי מידה" ליישומים אינדיבידואלים, לסביבות מרובות עננים ולדרישות המשתמש. הפתרון מאפשר ללקוחות לפרוס מדיניות Advanced Web Application Firewall על מנת לענות על איומים מתוחכמים כנגד יישומים בדרך עקבית בענן הציבורי והפרטי.

"אנחנו רואים כי שירותי יישומים מתפתחים למודלים פר-יישום שמאפשרים לצוותי NetOps, SecOps ולצוותי הפתוח לפרוס שירותי יישומים מותאמים לפי מידה לכל יישום, ללא קשר למקום בהם הם רצים," אמרה קארה ספראג, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית היחידה העסקית של ADC ב- F5. "ישנה תפיסה מוטעית שצריך לבחור בין שירותים עשירים לבין פריסת שירותים גמישה וניידת. המטרה שלנו עם BIG-IP Cloud Edition היא להסיר את הדיכוטומיה השקרית הזאת ולאפשר לצוותי ה- NetOps וה- DevOps לפרוס בצורה טובה יותר טווח מלא של שירותי ניהול תעבורה ואבטחת מידע ב – footprint קל של תוכנה, להוסיף יישומים חדשים לתמהיל השירותים ולשלב בקלות נהלי DevOps".

יכולות עיקריות של BIG-IP Cloud Edition:

· שירותים והגנה ברמת אנטרפרייז בפתרון ADC מבוסס תוכנה.

· שירותי יישומים מותאמים לפי מידה לכל יישום ובכל סביבה.

· קטלוג שרות עצמי של שירותי יישומים לאספקה, קונפיגורציה ושדרוגים אוטומטיים.

· נראות, אנליטיקה ויכולות גידול אוטומטיות פר יישום.

אספקת שירותי יישומים קלה לפריסת יישומים מהירה

ממחקרה אחרון של F5, State of Application Delivery, הארגון הממוצע מסתמך על 16 שירותי יישומים שונים על מנת לשמור על היישומים שלו מהירים, זמינים ומאובטחים. צוותי ה- NetOps של היום זקוקים לשירותים ניתנים לגידול, שניתנים לרכישה בקלות לצריכה בדרכים מגוונות וכאלו הניתנים לתכנות. BIG-IP Cloud Edition תוכנן עם שיקולים אלו ויתמוך במספר תסריטי פריסה, כולל הרשמה, רישיון ומודלים של חשבונות. גישה זאת מביאה יחד את היכולות העשירות והניתנות להתאמה של BIG-IP® המסורתי עם יכולת הגישה והגמישות של טכנולוגיות מבוססות ענן שצוותי NetOps ו- DevOps משתמשים בהן על מנת להניע לטרנספורמציה דיגיטלית.

שירותים ניתנים לגידול והגנה לכל יישום

יישומים הם המטבע של הכלכלה העסקית המודרנית, כאשר מספרם עולה ומורכבותם עולה לצד העלייה במספר הטכנולוגיות המחוברות וטכנולוגיות ה- IoT. בזמן שבו ספקים אחרים רבים או ארגוני קוד פתוח מציעים שירותי יישומים בסיסיים, הם אינם יכולים להציע אבטחת מידע הולמת למידע היקר ולעסקאות המועברות באמצעות היישומים. עם יכולות של Advanced WAF, פתרון BIG-IP Cloud Edition מקל את הבדיקה והפריסה של כל היישומים בארכיטקטורות ענן ודטה סנטר מבלי לוותר על אבטחת מידע. הגנה פר-יישום מחזקת את אבטחת המידע הכללית של הארגון על ידי הגנה על המידע של הארגון והלקוחות בו יישומים מטפלים, עם טמפלטים ייחודיים ל- AWS וסביבות ענן אחרות. היכולת הגרנולרית לגדול בצורה אוטומטית עם שירותים גמישים ומוכחים של F5 לכל יישום, משמעותה אבטחת המידע וזמינות המיושמים בצורה יעילה לתמהיל מתפתח של יישומים ולא רק למספר יישומים נבחרים.

יישומים פשוטים לניהול לנראות גבוהה ותפעול שוטף

בנוסף לכך שהוא הופך שירותים לנגישים יותר ליישומים, BIG-IP Cloud Edition מרחיב את היתרונות של השירותים הללו לצוותי IT רבים. היכולת לפרוס, לשדרג ולבצע אוטומציה של שירותי F5 בצורה חלקה על בסיס יישום, ממצב טוב יותר את ה- NetOps על מנת לתמוך בסדרי העדיפות העסקיים בהתאמה עם SecOps ו- DevOps. עם התמקדות בתפעול משותף, הפתרון מעודד צריכה בשרות עצמי על ידי צוותי הפיתוח, לצד ממשק פיתוח יישומים פתוח (API) לפריסת יישומים בדטה סנטר ובסביבות ענן מרובות. דרך דשבורדים ייחודיים שמספקים נראות, אנליטיקה ושליטה פר-יישום, BIG-IP Cloud Edition מפשט את התפעול ומשפר ניהול ותזמור. באופן דומה, הפתרון מספק יכולת אבחון עצמית מהירה וקבלת החלטות עם תובנות שימושיות של ביצועי היישומים.

זמינות

BIG-IP Cloud Edition יהיה זמין החל מה- 31 במאי 2018. אנא צרו קשר עם מטה החברה המקומי למידע נוסף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
מחקר של Trend Micro מאשר: ארגונים מתעלמים מסיכוני אבטחת מידע של IoT ומציינים את אובדן אמון הלקוחות כתוצאה המשמעותית לכך
המחקר שנעשה בקרב 1150 מקבלי החלטות מתחום ה-IT ואבטחת המידע בכל העולם, מצביע על סתירה בין ההשקעה במערכות IoT לבין ההשקעה במערכות ההגנה עליהן.

Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container

Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

F5 ממנה את מרי גרדנר לסמנכ"לית אבטחת מידע
במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על ניהול מערך אבטחת המידע ברחבי החברה, עם תכנון אסטרטגי, פיקוח ושליטה. התפקיד כולל זיהוי, הערכה ודיווח על ביצועי האבטחה הכוללים של F5 ועמידתה של החברה בדרישות רגולטוריות כמו גם ב-best practices המתפתחים בתעשייה.

Trend Micro צוינה כמובילה במתן פתרונות ההגנה על נקודות קצה על ידי קבוצת המחקר פורסטר
Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, הוכתרה כטובה ביותר בין 15 ספקי פתרונות שנבחנו עם ציון מושלם בקטגוריית האסטרטגיה וציון שני בטיבו בנוכחות בשוק.

F5 הוכרה כמובילה בתחום ה- WAF על ידי חברת מחקר עצמאית
הדוח של Forrester Research שחובר על ידי האנליסטית איימי דה-מרטין, מציין את ההצעות הנוכחיות של F5, את אסטרטגית המוצרים ואת נוכחותה בשוק ומעניקה את הציון הגבוה ביותר לזיהוי התקפות ותגובה להתקפות.

ThetaRay גייסה מעל 30 מליון דולר
החברה מתכוונת להשתמש בהון שגייסה להרחבת נוכחותה הגלובלית באירופה , אסיה וארה"ב, כמו גם להגדיל משמעותית של מצבת כוח האדם, ואת פעילות החברה בסניפים הקיימים, זאת נוכח הביקוש הגדל למערכות הנלחמות בפשיעה פיננסית והלבנת הון.

קבוצת ABN AMRO בחרה בפתרון מניעת פשיעה והלבנת ההון של ThetaRay
היקף העסקה מוערך במיליוני דולרים

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI