דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר F5 מכריזה על שירותי יישומים חדשים לסביבת Multi- Cloud
F5 מכריזה על שירותי יישומים חדשים לסביבת Multi- Cloud
איריס וינשטיין 14/05/18 |  צפיות: 325

BIG-IP Cloud Edition מספק שירותים אפלקטיביים ייעודיים מותאמים לנפחי יישום שונים תוך דגש על ניהול קל ופריסה אוטומטיים כמענה לסביבות משתנות דינאמית

F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על BIG-IP Cloud Edition, אשר יהיה זמין החל מה- 31 במאי. הפתרון מאפשר ללקוחות לפרוס במהירות שירותי יישומים קריטיים לכל יישום ובכל סביבה. BIG-IP Cloud Edition מוצע כ- ADC (Application Delivery Controller) וירטואלי פר יישום, שיכול ליישם ולבצע אוטומציה לשירותים מבוססי מדיניות בכל שלב בפייפליין הפיתוח והייצור. גישה זאת מעצימה את בעלי היישומים ומאפשרת להם לשתף פעולה בצורה טובה יותר עם NetOps, DevOps ו- SecOps במסגרת גמישה על מנת לשפר ביצועים, זמינות ואבטחת מידע של כל היישומים באופן משמעותי.

BIG-IP Cloud Edition משלב את הפורטפוליו הרחב של F5 בתחום שירותי היישומים עם יכולות משופרות משמעותית של ניהול, נראות ואנליטיקס של BIG-IQ®. הפתרון מבוסס התוכנה של F5 מאפשר ללקוחות להוסיף שירותים מותאמים אישית "לפי מידה" ליישומים אינדיבידואלים, לסביבות מרובות עננים ולדרישות המשתמש. הפתרון מאפשר ללקוחות לפרוס מדיניות Advanced Web Application Firewall על מנת לענות על איומים מתוחכמים כנגד יישומים בדרך עקבית בענן הציבורי והפרטי.

"אנחנו רואים כי שירותי יישומים מתפתחים למודלים פר-יישום שמאפשרים לצוותי NetOps, SecOps ולצוותי הפתוח לפרוס שירותי יישומים מותאמים לפי מידה לכל יישום, ללא קשר למקום בהם הם רצים," אמרה קארה ספראג, סגנית נשיא בכירה ומנכ"לית היחידה העסקית של ADC ב- F5. "ישנה תפיסה מוטעית שצריך לבחור בין שירותים עשירים לבין פריסת שירותים גמישה וניידת. המטרה שלנו עם BIG-IP Cloud Edition היא להסיר את הדיכוטומיה השקרית הזאת ולאפשר לצוותי ה- NetOps וה- DevOps לפרוס בצורה טובה יותר טווח מלא של שירותי ניהול תעבורה ואבטחת מידע ב – footprint קל של תוכנה, להוסיף יישומים חדשים לתמהיל השירותים ולשלב בקלות נהלי DevOps".

יכולות עיקריות של BIG-IP Cloud Edition:

· שירותים והגנה ברמת אנטרפרייז בפתרון ADC מבוסס תוכנה.

· שירותי יישומים מותאמים לפי מידה לכל יישום ובכל סביבה.

· קטלוג שרות עצמי של שירותי יישומים לאספקה, קונפיגורציה ושדרוגים אוטומטיים.

· נראות, אנליטיקה ויכולות גידול אוטומטיות פר יישום.

אספקת שירותי יישומים קלה לפריסת יישומים מהירה

ממחקרה אחרון של F5, State of Application Delivery, הארגון הממוצע מסתמך על 16 שירותי יישומים שונים על מנת לשמור על היישומים שלו מהירים, זמינים ומאובטחים. צוותי ה- NetOps של היום זקוקים לשירותים ניתנים לגידול, שניתנים לרכישה בקלות לצריכה בדרכים מגוונות וכאלו הניתנים לתכנות. BIG-IP Cloud Edition תוכנן עם שיקולים אלו ויתמוך במספר תסריטי פריסה, כולל הרשמה, רישיון ומודלים של חשבונות. גישה זאת מביאה יחד את היכולות העשירות והניתנות להתאמה של BIG-IP® המסורתי עם יכולת הגישה והגמישות של טכנולוגיות מבוססות ענן שצוותי NetOps ו- DevOps משתמשים בהן על מנת להניע לטרנספורמציה דיגיטלית.

שירותים ניתנים לגידול והגנה לכל יישום

יישומים הם המטבע של הכלכלה העסקית המודרנית, כאשר מספרם עולה ומורכבותם עולה לצד העלייה במספר הטכנולוגיות המחוברות וטכנולוגיות ה- IoT. בזמן שבו ספקים אחרים רבים או ארגוני קוד פתוח מציעים שירותי יישומים בסיסיים, הם אינם יכולים להציע אבטחת מידע הולמת למידע היקר ולעסקאות המועברות באמצעות היישומים. עם יכולות של Advanced WAF, פתרון BIG-IP Cloud Edition מקל את הבדיקה והפריסה של כל היישומים בארכיטקטורות ענן ודטה סנטר מבלי לוותר על אבטחת מידע. הגנה פר-יישום מחזקת את אבטחת המידע הכללית של הארגון על ידי הגנה על המידע של הארגון והלקוחות בו יישומים מטפלים, עם טמפלטים ייחודיים ל- AWS וסביבות ענן אחרות. היכולת הגרנולרית לגדול בצורה אוטומטית עם שירותים גמישים ומוכחים של F5 לכל יישום, משמעותה אבטחת המידע וזמינות המיושמים בצורה יעילה לתמהיל מתפתח של יישומים ולא רק למספר יישומים נבחרים.

יישומים פשוטים לניהול לנראות גבוהה ותפעול שוטף

בנוסף לכך שהוא הופך שירותים לנגישים יותר ליישומים, BIG-IP Cloud Edition מרחיב את היתרונות של השירותים הללו לצוותי IT רבים. היכולת לפרוס, לשדרג ולבצע אוטומציה של שירותי F5 בצורה חלקה על בסיס יישום, ממצב טוב יותר את ה- NetOps על מנת לתמוך בסדרי העדיפות העסקיים בהתאמה עם SecOps ו- DevOps. עם התמקדות בתפעול משותף, הפתרון מעודד צריכה בשרות עצמי על ידי צוותי הפיתוח, לצד ממשק פיתוח יישומים פתוח (API) לפריסת יישומים בדטה סנטר ובסביבות ענן מרובות. דרך דשבורדים ייחודיים שמספקים נראות, אנליטיקה ושליטה פר-יישום, BIG-IP Cloud Edition מפשט את התפעול ומשפר ניהול ותזמור. באופן דומה, הפתרון מספק יכולת אבחון עצמית מהירה וקבלת החלטות עם תובנות שימושיות של ביצועי היישומים.

זמינות

BIG-IP Cloud Edition יהיה זמין החל מה- 31 במאי 2018. אנא צרו קשר עם מטה החברה המקומי למידע נוסף.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Comm-IT משיקה שרות SOC MSSP חדשני ומקיף המסייע ללקוחותיה להתגונן מפני התקפות סייבר בענן
השרות, המשפר זמן ויעילות התגובה לאירועי סייבר, מותאם לראשונה לארגונים שמבססים פעילותם גם בענן

דוח חדש חושף תחזיות לגבי עתיד המודל ה- Multi Cloud ב- EMEA
הדוח, ראשון מסוגו באזור EMEA, מצביע על מגמות מהפכניות וממפה את שיטות העבודה לחמש השנים הקרובות

Trend Micro חוברת ל-Moxa על מנת להגן ולהאיץ את יישומי האינטרנט של הדברים התעשייתי
השותפות מגלמת 60 שנות התמחות משותפת בהגנת סייבר ובקישוריות תעשייתית

סיטרה נטוורקס (CTERA Networks) גייסה 30 מיליון דולר עבור התרחבות גלובאלית
ביקוש גדל לשירותי ענן מאובטחים, מוביל לשנת שיא נוספת לסיטרה נטוורקס הכפלה של ההכנסות ממנויים ומעל 40,000 ארגונים שהטמיעו את פיתרון ניהול הקבצים, בינהם מקדונלד'ס, WPP ומשרד ההגנה האמריקאי

דו"ח Trend Micro: פושעי סייבר מתרחקים ממתקפות מסוג כופרות ועוברים לשיטות סמויות שנועדו לגנוב כסף ומשאבי מחשוב יקרים
Midyear Security Roundup משלב נתונים רחבים של Trend Micro כדי לספק תובנות עסקיות לגבי איומים הולכים וגדלים

פתרונות אבטחת מידע חדשים של F5 מחזקים הגנת יישומים
F5 Networks (NASDAQ: FFIV) מכריזה על סט פתרונות חדש שמספק בקרת גישה משופרת ונראות ייעודית של SSL עם יכולות אורקסטרציה על מנת לסייע לסכל את התקפות הסייבר המתוחכמות ביותר של היום.

F5 ממנה את דיויד הלפר לסגן נשיא בכיר למכירות באזור EMEA
מוביל פעילות המכירות החדש של F5 Networks יפעל לחיזוק עסקי אבטחת המידע והענן של החברה

Trend Micro ישראל מעבה את מערך ניהול הלקוחות שלה ומודיעה על מינוי סיגלית לויט למנהלת לקוחות בכירה
במסגרת תפקידה תהיה אחראית לויט לניהול לקוחות גדולים ישראלים.

מחקר של Trend Micro מאשר: ארגונים מתעלמים מסיכוני אבטחת מידע של IoT ומציינים את אובדן אמון הלקוחות כתוצאה המשמעותית לכך
המחקר שנעשה בקרב 1150 מקבלי החלטות מתחום ה-IT ואבטחת המידע בכל העולם, מצביע על סתירה בין ההשקעה במערכות IoT לבין ההשקעה במערכות ההגנה עליהן.

Trend Micro מרחיבה את פתרון אבטחת הקונטיינרים שלה במטרה למנוע עיכובים של DevOps
Deep Security Smart Check™ מזהה בעיות אבטחת מידע לפני הפריסה באמצעות סריקה של Image Container
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI