דף הבית תחבורה ורכב תחבורה ורכב - אחר הרכב של המחר
הרכב של המחר
יחיאל לוי 02/05/18 |  צפיות: 3202

 

להתבגר בתחילת הדרך זה דבר שגאים בו, וכל אחד שמח לומר שהוא כבר עשרים ואחת וחצי והרבה פחות כאשר זה גיל ארבעים או ארבעים ושבע. ככל שמתבגרים רואים את הסימנים של הגיל מופיעים על פני הגוף, ופנים אשר היו חלקים הופכים להיות עם סימנים שמודיעים כיעל הגיל השקוף.

מעבר למראה הגוף נעשה הרבה יותר קשה לתפעול, כאשר כל קימה מן הכסא או כל יציאה של הליכה ארוכה מסתיימים באנחה לאחר תום המעשה. גם הנסיעה ברכב הופכת להיות ככל שמתבגרים למטלה לא פשוטה, ורבים מוצאים בגיל מבוגר כי הם מעדיפים קלנועית חשמלית על כל סוג של רכב מפואר ומאובזר.


תחליף נוח לרכב פרטי

מה סוד הקסם של הקלנועיות אשר הפכו להיות יותר בדרישה ומאוד בולטות בכבישים של ישראל? הדבר הראשון שמאוד בולט הוא ההוצאה כספית אשר מתגמדת ומצטמקת לה באופן חד משמעי, כי העלות של קלנועית חשמלית היא רק כמה אלפי שקלים והעלות של רכב איכותי הוא כמה עשרות אלפי שקלים, לא כולל הוצאות עבור דלק, טיפולים וביטוח גם כן.

מעבר לכך, המקום אשר מצריכה הקלנועית הוא קטן, כאשר קלנועיות מגיעות עם מבחר של גדלים ואפילו עם דגמים שיש להם מנגנון של קיפול עבור אחסון נוח בכל מקום של הבית שבו חפצים להניח את הקלנועית עד לשימוש הבא.

הדבר האחרון הוא הרישיון. קלנועית חשמלית אינה מצריכה רישיון נהיגה כמו של רכב פרטי, ולאחר שעוברים את ההסברה וההדגמה על כלי הנסיעה הזו לא צריכים לעבור שום תיאוריה ובהחלט לא צריכים לחשוש מהטסט של משרד התחבורה. פשוט יוצאים אל הדרך ומקפידים על נסיעה לפי ההוראות ועם תשומת לב אל התנועה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI