דף הבית מתכונים ואוכל מתכונים - אחר חלבי לא רק לאירוע בוקר
חלבי לא רק לאירוע בוקר
יחיאל לוי 29/03/18 |  צפיות: 3239

אירועים הם דבר שעבורם צריכים להשקיע הרבה מאוד אנרגיה וכסף. זה לא ממש משנה אם מדובר באירוע קטן עם מעט משתתפים אן באירוע גדול שבו מספר המשתתפים הוא כאלף איש. זה נכון כי מבחינה אסטרטגית צריכים לארגן מספרים גבוהים באופן שיכול להיות די מאתגר אבל עדיין מדובר בהכנה של אירוע שממנו רוצים לקצור תשבחות ואת ההנאה של כל מי שהיה מוזמן אליו.

אחד מן הדברים ששמים עליהם דגש הוא הקייטרינג, כאשר ישנה אפשרות של בחירת קייטרינג חלבי כשר או קייטרינג בשרי עם מנות בשריות בצורה די מסורתית. הבחירה של מנות חלביות היא יותר אופיינית עבור אירועים אשר נערכים בשעות של הבוקר, אולם לא רק עבורם תפריט מעין זה יכול להיות מושלם.


לא רק לאירועי בוקר

לא מעט בעלי עסקים מבינים את הערך של יצירת אירועים עסקיים שבהם נפגשים עם קולגות, עם לקוחות או מפגישים את כל העובדים של המקום יחדיו. עבור כל אחד מאלה ישנה שורה ארוכה של יתרונות שמסייעות לעסק להיות כזה שמצליח בכל שנה מחדש, עם הצגה של שירות חדש, חגיגה של הצלחה גבוהה במכירות ואפילו אירוע שבו רוצים לפגוש אנשים שאיתם יכולים לעשות קשרים עסקיים כבדי משקל.

עבור כל אחד מאלה לא ממש מצפים להושיב את הלקוחות אל ארוחה של ממש, כי אם ליצור את הבסיס הזה של ארוחה שמאפשר לכל אדם להתקדם אל עבר אנשים אחרים שנמצאים באירוע מבלי להיות מוגבלים אל השטח של שולחן אוכל. כך, קייטרינג חלבי כשר מביא ארוחה קלילה שעבורה בהחלט יכולים לאכול בעמידה, ולא לפספס אף אדם שאיתו רוצים לנהל שיחה קלילה או חשובה יותר עם לא מעט אירועים עסקיים הם כאלה אשר מצריכים מנות קטנות שאיתן קל לנוע ולהסתובב בין יתר האורחים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI