דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר ניידות מתקפלת בנוחות
ניידות מתקפלת בנוחות
יחיאל לוי 23/02/18 |  צפיות: 2311

יותר ויותר אנשים שנמצאים בגיל הזהב מחפשים אחרי דברים שאותם הם יכולים לעשות, ולא ממש נכנסים אל הדמות הזו של סבתא וסבא אשר נשארים בבית כל היום ורק מחכים עד אשר הנכדים יבואו לבקר אותם. הם מעדיפים בהרבה לצאת אל עבר ימי נופש בים המלח שעושה להם רק טוב בגוף, ובהחלט שמחים לצאת אל עבר יום נעים בבית קפה עם כמה חברים טובים בני גילם בעזרת הקלנועית שיש להם.

עם הרבה יותר אפשרות להתנייד, לא פלא כי רבים מאלה מחפשים אחרי קלנועית טובה עבורם כאשר עבור קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה שהם מעדיפים לשלם בעבור הנוחות שהם מקבלים בתמורה.


למה עדיף מנגנון קיפול

חיסכון במקום - לא הרבה מבינים את היתרון העצום של מנגנון הקיפול על פני רכישה של קלנועית רגילה, אבל אלה שכן הייתה להם קלנועית בעבר יודעים היטב עד כמה צריכים למצוא את המקום הזה שבו היא תוכל לחנות בצורה בטוחה ללא חשש של גניבה. כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת מחירים הם כאלה ששווה להשקיע בהם מכיוון שלאחר מכן אותה ניתן להניח בקלות בכל אחד מחדרי הבית ללא חשש של גניבה או חיפוש של מקום מספק עבורה.

ניידות גבוהה - כאשר רוכשים קלנועית מתקפלת למעשה לא מוגבלים מבחינת הגודל שאיתה היא מגיעה משום שלאחר הקיפול היא הופכת להיות מאוד קומפקטית, ובכל  מאפשרת לכל מי שמעוניין בכך להעביר אותה הלאה אל עבר מיקום הרבה יותר רחוק שאליו יוצאים לטיול, כמו מקום שאליו נוסעים לנופש. פשוט מניחים את הקלנועית בתא מטען או בתא אחורי ויוצאים אל הנסיעה אשר בסופה יכולים לנהוג בקלנועית כמו בכל יום אחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.

חשודים במעשה פלילי
16/01/19 | פלילי
זה חשוב לבחור עו"ד נכון כדי שההשלכות של הבחירה תהיינה מועילות ככל האפשר.

מגיעים אל הלקוח
13/01/19 | מכירות
עולה של שיווק ישיר מביאה אל יצירת קשר מול הלקוח עצמו, ואם הניתוח של הלקוחות נעשה בצורה נכונה, מגיעים אל פילוח ברמה גבוהה ואל החזר ההשקעה שבוצעה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI