דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים כלי עבודה לכל מטרה
כלי עבודה לכל מטרה
יחיאל לוי 18/02/18 |  צפיות: 3337

כאשר נכנסים אל בית חדש או שמגיעים עם מלאי נאה של כלי עבודה שכבר הצטברו עם רכישות שנעשו ברבות השנים, או שצריכים לבצע רכישה חדשה לגמרי אשר כוללת את כל אותם הכלים שראוי כי יהיו בכל סוג של משק בית פרטי.

במקרה כזה יש להבדיל בין רכישה של כלי עבודה מקצועיים לגמרי אשר יגיעו עם תג מחיר די גבוה בשל כך, לבין רכישה של כלי עבודה אשר מתאימים לשימוש ביתי בלבד ויכולים לנוע בין מחירים זולים למחירים בעלות יקרה בשל היותם יותר ממותגים או בעלי כוח עבודה יותר טוב.

תמיד עדיף שלא להפריז ולרכוש מוצר טוב מיצרן אמין שאיתו יהיה אפשר לבצע פעולות תחזוקה רבות ומגוונות לבית על פני רכישה של מוצרים יקרים שלא יהיה בהם שימוש כמעט בכלל. אחד מן המוצרים שחשוב כי יהיה בכל בית הוא סולם, כאשר סולם טלסקופי הוא כזה שיותר מתאים לשימוש מקצועי.


כלי עבודה למקצוענים

למה שימוש עם סולם רגיל הוא די מספק על פני סולם טלסקופי? הבתים הממוצעים מגיעים אל גובה של שתיים וחצי מטרים בערך, ואל הגובה הזה מתאים שימוש עם סולם נפתח ממוצע ולא יותר מכך. בעזרתו אפשר להגיע על מנת להחליף כל סוג של נורה או להתקין ספריה ולחזק אותה אל הקיר לפי הצורך.

לעומת זאת, שימוש עם סולם טלסקופי יותר מיועד על מנת להגיע אל גבהים הרבה יותר גבוהים, כפי שקורה בעבודות על ידי בעלי מקצוע כמו בפעולות תחזוקה ותיקון של משרדים, מסעדות וחנויות שרבות מהן בעלות תקרה הרבה יותר גבוהה מן הממוצע של בתי מגורים.

בשורה התחתונה ישנו הבדל גדול בין הצטיידות בכלי עבודה לשימוש ממוצע לבין כל היתר שאיתם כבר מגיע איש מקצוע לכל אותן עבודות מורכבות יותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI