דף הבית פיננסים וכספים פיננסים וכספים - אחר פנסיונרים מקבלים החזר מס
פנסיונרים מקבלים החזר מס
יחיאל לוי 17/02/18 |  צפיות: 3385

הרבה אנשים לא מודעים לכל מה שמגיע להם לקבל. חלק מן העניין הוא בשל חוסר הנגישות והחשיפה של מידע אשר קשור בעניין וחלק אחר נובע מהתעסקות כה גדולה בהרבה מאוד דברים שקשורים אל החיים בו זמנית עד כי לא מצליחים להגיע אל כל דבר בסופו של יום, ובסופה של כל שנה שחולפת לה.

אל מה בכל זאת ראוי לשים לב בצורה קבועה מידי שנה ושנה? אל העובדה המוגמרת כי אנשים רבים זכאים להחזר של מס מרשות מס ההכנסה, כאשר החזרי מס לשכירים הוא זכות חשובה שאותה צריכים לממש בצורה עצמאית, ולא מקבלים הודעה לגביה בדואר כפי שקורה כאשר ישנו חוב אל אותה רשות מס הכנסה.


מתי צריכים לקבל החזרים

אולי באמת כל ההתעסקות הזו עם הילדים כאשר הם קטנים ולאחר מכן כאשר הם גדלים ובצבא לא ממש משאירה יותר מידי זמן עבור בדיקה של החזר מס הכנסה, אבל לאחר שכבר נראה כי מאוחר מידי ונמצאים בשלב של הפנסיה זה עדיין בהחלט אפשרי לבדוק האם מגיע לקבל החזרי מס לשכירים אשר נמצאים רגע לפני סיום העבודה או כבר בזמן של הפנסיה, ולראות האם ישנם כספים אשר הצטברו להם לזכותם עם בדיקה שיכולה להיות רטרואקטיבית עד שש שנים אחורנית.

רבים מגלים כי מדובר בסכומים לא קטנים של כמה אלפי שקלים, סכום שיכול לסייע לצאת אל עבר חופשה רומנטית בשניים או לקדם כל סוג אחר של אג'נדה שעבורה צריכים סכום דומה של כסף. כך הכניסה אל זמן הפנסיה לא יכולה להיות יותר נעימה, רק צריכים לזכור ולבדוק זכויות נוספות שיכולות לנבוע מההגעה אל הגיל הזה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI