דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
איריס וינשטיין 10/01/18 |  צפיות: 120

מאת: שושי ליבוביץ, מנהלת פעילות F5 ביוון, קפריסין וישראל.

הענן הוא מגרש המשחקים החדש של חדשנות והזדמנויות גידול. יותר מתמיד, ארגונים בכל רחבי EMEA מאמצים אסטרטגיה מבוססת ענן (cloud-first) על מנת להחדיר מהירות וגמישות לתפעול שלהם במטרה לספק ערך גדול יותר ללקוחותיהם.

הטרנספורמציה הדיגיטלית מונעת על ידי הענן ומשפיעה על מגוון סקטורים. בדוח מיוחד שפורסם לאחרונה על ידי HotTopics.ht בחסות חברת F5 Networks, בשם "Top 50 EMEA Cloud Climbers Report", נמצא כי ארגונים ממנפים ביתר שאת את הענן למטרת השגת גמישות עסקית - סיבה שעולה כיום בחשיבותה על חסכון כספי. חברות חדשניות מבינות כיום כי הן יכולות להשיג אוטומציה במהירות גבוהה יותר ולהשתנות כשם שדרישות השוק משתנות באופן דינמי.

אזור EMEA, שישראל נמנית בין חבריו, הפך למוביל עולמי בחדשנות במחשוב הענן. ככל שארגונים מוצאים בענן יותר יתרונות, כך הם מסיטים את האסטרטגיה שלהם למודל רב-ענני (multi cloud) ולמודל של ענן היברידי, על מנת לנצל עוד את יתרונותיו. מגמה זאת באה לידי ביטוי בארגונים בסדרי גודל שונים, החל מסטארט-אפים ועד חברות אנטרפרייז מובילות שוק. מגמת האימוץ של הענן תימשך כמובן, ככל שארגונים מתאמצים להתרחב בעולם המחובר.

ארגונים ברחבי אזור EMEA, כך על פי הדוח, מפתחות סביבות היברידיות שהן מודל לחיקוי, סביבות גמישות ומאובטחות בהן יכולים להתחבר אנשים, מיקומים, עננים ומידע בקלות וביעילות. ארגונים שפנו לענן הציבורי מצליחים לספק שירותים מהירים בצורה חלקה על מנת להגדיל את הגמישות העסקית ולעודד את הגידול העסקי.

עוד על פי הדוח, גם חברות שנקטו באסטרטגיה של ענן פרטי זכו לגמישות רבה יותר ולתהליכים אוטומטיים והצליחו לצמצם את ה- time to market הודות ליתרונות של ריבוי דיירים, יכולות גידול משופרות ואספקה בשרות עצמי. בזכות היתרונות של הענן הפרטי, ארגונים יכלו להקדיש משאבים ליישום אחד ולאפשר לצוותי מערכות המידע להשיג שליטה מלאה מבלי לחשוש כי הדבר ישפיע על יישומים אחרים.

מעבר לכך, ארגונים רבים ב- EMEA משתמשים בשרותי ה- platform cloud gateway על מנת להשיג את מטרותיהן העסקיות ומטרות אבטחת המידע שלהם, כולל single sign-on, ID Federation, SSL inspection, שרותי DNS, איזון עומסים ו- WAF מתקדם.

מיצוב בחזית טכנולוגית הענן מסייע לארגונים לספק, לנהל ולאבטח בהצלחה מידע חיוני ויישומים בענן. על מנת להיות מוביל בתחום הענן, ארגון צריך לשאוף לאמץ מתודולוגיות אפקטיביות לארכיטקטורת הענן על מנת להניע לערך לכל אורכו של העסק עד ללקוח הקצה, וכל זאת תוך אבטחת היישומים והמידע.

אסטרטגיית ענן אפקטיבית מאפשרת גמישות והתאמה לשינויים בחומרה, תוכנה ועל פי דרישה. בינתיים, בקרת יישומים, גישה ואבטחה מבטיחים ביצועי שירותים אופטימליים, זמינות ואבטחת מידע. עם הגישה הנכונה ועם פתרון רב ענני מקיף, ארגונים באזור EMEA ימשיכו להניע לחדשנות ולהוסיף ערך ללקוחותיהם.

 דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
דוח SOAD: השפעה גוברת ל- Multi Cloud על טרנספורמציה דיגיטלית בארגונים
טרנספורמציה דיגיטלית מותנעת בארגונים באזור EMEA בזכות מודלים רב-ענניים ושרותי יישומים חדשים

דוח State of Application Delivery השנתי, הרביעי במספר, מראה השפעה גוברת של ארכיטקטורות רב-ענניות (Multi-Cloud) וכמו גם דרישה לאוטומציה ולגישות אבטחה ממוקדות יישומים


מינוי חדש ב- INFINIDAT - ערן בראון התמנה למנהל טכנולוגיות ראשי באזור EMEA
במסגרת תפקידו ירכז בראון את האתגרים הטכנולוגיים הייחודיים לאזור EMEA, ישמש כ- Chief Evangelist לטכנולוגיות חדשות, ינהל את הקשרים עם האנליסטים באזור ויעמוד בקשר עם הלקוחות על מנת לשמר את היתרון התחרותי של פתרון האחסון המוביל של החברה, ה- InfiniBox.

INFINIDAT זכתה בפרס "Best in Biz"
חברת INFINIDAT הישראלית, הספקית העצמאית המובילה בשוק אחסון הנתונים לפתרונות בסדר גודל של פטה-בייט, זכתה בפרס "Best in Biz Award" ודורגה כחברה החדשנית ביותר (Most Innovative Company) לשנת 2017 בקטגורית החברות בנות 100-999 עובדים.

מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
אזור EMEA, שישראל נמנית בין חבריו, הפך למוביל עולמי בחדשנות במחשוב הענן. ככל שארגונים מוצאים בענן יותר יתרונות, כך הם מסיטים את האסטרטגיה שלהם למודל רב-ענני (multi cloud) ולמודל של ענן היברידי, על מנת לנצל עוד את יתרונותיו. מגמה זאת באה לידי ביטוי בארגונים בסדרי גודל שונים, החל מסטארט-אפים ועד חברות אנטרפרייז מובילות שוק. מגמת האימוץ של הענן תימשך כמובן, ככל שארגונים מתאמצים להתרחב בעולם המחובר.

Comm-IT הישראלית ו- Wise הסינגפורית משיקות לראשונה פתרון לזיהוי ומניעת אלימות
הפתרון, המבוסס על טכנולוגיות בינה מלאכותית (AI) ולמידה עמוקה (Deep Learning), ייחשף לראשונה בתערוכת CES בלאס וגאס

נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו
נילית בחרה בפתרון האבטחה ההוליסטי של טרנד מיקרו, הפרויקט שבוצע על ידי ADACOM , משרת כ-1000 משתמשים ,ארך מספר חדשים והסתיים בהצלחה לאחרונה.

מגדל שוקי הון הטמיעה את טכנולוגיית אבטחת הגישה פורצת הדרך של Safe-T
מערכת ה- SDE הינה הפתרון המלא ביותר שקיים היום לשיתוף נתונים מאובטח המגן על כל חלופת מידע הנכנס והיוצא מהארגון.

תחזיות ל-2018, מאת: איתן ברמלר, Safe-T
GDPR יהפוך למציאות, ארגונים מבוססי Scada ידרשו לפתרונות עבור מיקומים מבוזרים, האקרים נגד מכונות תעשייתיות, "אמת לפני אישור גישה" על מנת להגן על המידע, הנייר OUT והדיגיטל IN

Trend Micro צופה כי התקפות הסייבר הצפויות ב-2018 ינצלו חולשה בניהול הטלאים במערכות הארגונים
ההתפתחות המתמדת של הטכנולוגיה תדרוש מערכת אמינה של הפצת וניהול טלאי אבטחה על מנת להתמודד עם התקפות זדוניות

Trend Micro מרחיבה את מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי
Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, מודיעה על הרחבת מגוון הפתרונות שלה להגנת ענן היברידי על ידי רכישת חברת אימיוניו בשילוב יכולות הפיתוח שלה מבית. הפתרון החדש מציע תהליך הגנה אוטומטי במהלך הפיתוח של אפליקציה. (DevOps Lifecyclel)
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI