דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
מה הופך את EMEA לאזור המוביל בתחום הענן?
איריס וינשטיין 10/01/18 |  צפיות: 425

מאת: שושי ליבוביץ, מנהלת פעילות F5 ביוון, קפריסין וישראל.

הענן הוא מגרש המשחקים החדש של חדשנות והזדמנויות גידול. יותר מתמיד, ארגונים בכל רחבי EMEA מאמצים אסטרטגיה מבוססת ענן (cloud-first) על מנת להחדיר מהירות וגמישות לתפעול שלהם במטרה לספק ערך גדול יותר ללקוחותיהם.

הטרנספורמציה הדיגיטלית מונעת על ידי הענן ומשפיעה על מגוון סקטורים. בדוח מיוחד שפורסם לאחרונה על ידי HotTopics.ht בחסות חברת F5 Networks, בשם "Top 50 EMEA Cloud Climbers Report", נמצא כי ארגונים ממנפים ביתר שאת את הענן למטרת השגת גמישות עסקית - סיבה שעולה כיום בחשיבותה על חסכון כספי. חברות חדשניות מבינות כיום כי הן יכולות להשיג אוטומציה במהירות גבוהה יותר ולהשתנות כשם שדרישות השוק משתנות באופן דינמי.

אזור EMEA, שישראל נמנית בין חבריו, הפך למוביל עולמי בחדשנות במחשוב הענן. ככל שארגונים מוצאים בענן יותר יתרונות, כך הם מסיטים את האסטרטגיה שלהם למודל רב-ענני (multi cloud) ולמודל של ענן היברידי, על מנת לנצל עוד את יתרונותיו. מגמה זאת באה לידי ביטוי בארגונים בסדרי גודל שונים, החל מסטארט-אפים ועד חברות אנטרפרייז מובילות שוק. מגמת האימוץ של הענן תימשך כמובן, ככל שארגונים מתאמצים להתרחב בעולם המחובר.

ארגונים ברחבי אזור EMEA, כך על פי הדוח, מפתחות סביבות היברידיות שהן מודל לחיקוי, סביבות גמישות ומאובטחות בהן יכולים להתחבר אנשים, מיקומים, עננים ומידע בקלות וביעילות. ארגונים שפנו לענן הציבורי מצליחים לספק שירותים מהירים בצורה חלקה על מנת להגדיל את הגמישות העסקית ולעודד את הגידול העסקי.

עוד על פי הדוח, גם חברות שנקטו באסטרטגיה של ענן פרטי זכו לגמישות רבה יותר ולתהליכים אוטומטיים והצליחו לצמצם את ה- time to market הודות ליתרונות של ריבוי דיירים, יכולות גידול משופרות ואספקה בשרות עצמי. בזכות היתרונות של הענן הפרטי, ארגונים יכלו להקדיש משאבים ליישום אחד ולאפשר לצוותי מערכות המידע להשיג שליטה מלאה מבלי לחשוש כי הדבר ישפיע על יישומים אחרים.

מעבר לכך, ארגונים רבים ב- EMEA משתמשים בשרותי ה- platform cloud gateway על מנת להשיג את מטרותיהן העסקיות ומטרות אבטחת המידע שלהם, כולל single sign-on, ID Federation, SSL inspection, שרותי DNS, איזון עומסים ו- WAF מתקדם.

מיצוב בחזית טכנולוגית הענן מסייע לארגונים לספק, לנהל ולאבטח בהצלחה מידע חיוני ויישומים בענן. על מנת להיות מוביל בתחום הענן, ארגון צריך לשאוף לאמץ מתודולוגיות אפקטיביות לארכיטקטורת הענן על מנת להניע לערך לכל אורכו של העסק עד ללקוח הקצה, וכל זאת תוך אבטחת היישומים והמידע.

אסטרטגיית ענן אפקטיבית מאפשרת גמישות והתאמה לשינויים בחומרה, תוכנה ועל פי דרישה. בינתיים, בקרת יישומים, גישה ואבטחה מבטיחים ביצועי שירותים אופטימליים, זמינות ואבטחת מידע. עם הגישה הנכונה ועם פתרון רב ענני מקיף, ארגונים באזור EMEA ימשיכו להניע לחדשנות ולהוסיף ערך ללקוחותיהם.

 דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
Trend Micro משיקה שרות ניהול מניעה ותגובה חדש המבוסס על מערך מודיעין האיומים והמומחיות שלה
טכנולוגיית איתור האיומים מבוססת בינה מלאכותית שהחברה פיתחה, מאפשרת לארגונים לקבוע סדרי עדיפויות להתרעות בצורה אופטימלית יותר על ידי הכוונה לפעולות

F5 ממנה את מרי גרדנר לסמנכ"לית אבטחת מידע
במסגרת תפקידה היא תהיה אחראית על ניהול מערך אבטחת המידע ברחבי החברה, עם תכנון אסטרטגי, פיקוח ושליטה. התפקיד כולל זיהוי, הערכה ודיווח על ביצועי האבטחה הכוללים של F5 ועמידתה של החברה בדרישות רגולטוריות כמו גם ב-best practices המתפתחים בתעשייה.

Trend Micro צוינה כמובילה במתן פתרונות ההגנה על נקודות קצה על ידי קבוצת המחקר פורסטר
Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, הוכתרה כטובה ביותר בין 15 ספקי פתרונות שנבחנו עם ציון מושלם בקטגוריית האסטרטגיה וציון שני בטיבו בנוכחות בשוק.

F5 הוכרה כמובילה בתחום ה- WAF על ידי חברת מחקר עצמאית
הדוח של Forrester Research שחובר על ידי האנליסטית איימי דה-מרטין, מציין את ההצעות הנוכחיות של F5, את אסטרטגית המוצרים ואת נוכחותה בשוק ומעניקה את הציון הגבוה ביותר לזיהוי התקפות ותגובה להתקפות.

ThetaRay גייסה מעל 30 מליון דולר
החברה מתכוונת להשתמש בהון שגייסה להרחבת נוכחותה הגלובלית באירופה , אסיה וארה"ב, כמו גם להגדיל משמעותית של מצבת כוח האדם, ואת פעילות החברה בסניפים הקיימים, זאת נוכח הביקוש הגדל למערכות הנלחמות בפשיעה פיננסית והלבנת הון.

קבוצת ABN AMRO בחרה בפתרון מניעת פשיעה והלבנת ההון של ThetaRay
היקף העסקה מוערך במיליוני דולרים

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

ThetaRay זכתה ב- Asian Banker Risk Management Award עבור הפתרון הטכנולוגי הטוב ביותר לעמידה ברגולציה למוסדות פיננסים
הפתרון של ThetaRay, מבוסס למידת מכונה, זכה בשל יכולתו לזהות סימנים ראשונים של הונאות הלבנת הון

לכבוש את אתגרי ה- Multi-Cloud בבטחה
אוטומציה, אורקסטרציה ואופטימיזציה הן המנטרות של העסקים בימינו. קיים לחץ מתמשך לשפר ביצועים ולהפוך לגמישים יותר, וכך הצלחה המונעת על ידי רעיון ה- multi-cloud הופכת למציאות מהפכנית בתעשיות רבות. תעשיית כלי הרכב הופכת אוטומטית יותר, ענף הקמעונאות הופך מהיר יותר, המגזר הפיננסי הפך משפטי והחומרה הפכה זמנית. יחד עם זאת, למרות סיכוני אבטחת המידע הגבוהים, שיטות IT מסורתיות וכלי אבטחת מידע שיצאו משימוש עדיין מאיימים על ההתקדמות ופוגעים בביטחון ב- multi-cloud.

Trend Micro חושפת טכנולוגיה חדשה מבוססת בינה מלאכותית להגנה על דואר אלקטרוני על פי סגנון הכתיבה
Trend Micro, מובילה עולמית לפתרונות סייבר ואבטחת מידע, הכריזה על טכנולוגיה חדשה שנועדה להתמודד עם התקפות על דואר אלקטרוני. הטכנולוגיה שמבוססת על בינה מלאכותית (AI) תוטמע במספר פתרונות של החברה ותוכל לזהות ניסיונות התקפה המוסווים כדואר אלקטרוני מבכירים בתוך הארגון ומחוץ לו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI