דף הבית חינוך ולימודים קורסים וסדנאות מהו קורס תיווך נדלן ואילו כלים הוא מקנה
מהו קורס תיווך נדלן ואילו כלים הוא מקנה
דוד כהן 30/12/17 |  צפיות: 3270

קורס תיווך קורס נדלן

מתווך הינו גורם שלישי אשר מסייע לשני צדדים בעסקה להגיע אל התוצאה הטובה ביותר שניתן. בתחום הנדל"ן ישנם שני צדדים למטבע, קונים ומוכרים, ותיווך ביניהם רק יכול לשפר את העמדות.  כיום כבר ידוע שעסקה שנעשית בסיוע מתווך מקצועי ומנוסה תניב פירות טובים יותר ותהיה משתלמת יותר. מקצוע התיווך הינו אחד מהפופולאריים ביותר במשק מי וישנם מקומות רבים שבהם ניתן ללמוד אותו. אדם שהולך ללמוד תיווך יצא בסופו של דבר עם מקצוע מבוקש שיקדם אותו בחיים.

מה לומדים בקורס תיווך נדלן

בשביל לעסוק בתחום הנדל"ן יש  צורך באישור מתעם משרד המשפטים. בנוסף קיימים מספר תנאים נוספים אשר יאפשרו לו לעסוק בתחום :

  1. מעלגיל 18
  2. ללאעבר פלילי
  3. תושבישראל
  4. ציוןעובר בבחינת ההסמכה

בוגר קורס נדל"ן יוכל לפתוח בקריירה עצמאית במקצוע או להשתלב במשרדי תיווך מובילים, בחברות קבלני בניין או בחברות יזמות והשקעות בנדל"ן. התעודה פותחת בפני בוגר הקורס דרכים רבות להתקדם בעולם הנדל"ן והלימודים הינם מומלצים מאוד. מטרות הקורס הן הקניית  ידע מקצועי אשר נחוץ על מנת  להצליח בבחינה, בנוסף יועבר לסטודנטים ידע משפטי פרקטי שיסייע להשתלב ביעילות רבה בתחום הנדל"ן. יוענקו גם כלים פרקטיים נוספים לפעילות בשטח מתווך מקרקעין.

איזה ידע הוא מצריך

קורס נדל"ן אינן דורש ידע קודם וכמעט כל אחד יכול להירשם אליו. קורס ההכנה למבחן רשם המתווכים שנועד להוצאת רישיון לתיווך במקרקעין מיועד לאנשים אשר רוצים  להשתלב בשוק העבודה בתחום הנדל"ן, להחליט על  הסבה מקצועית, או לחילופין לעסוק בנדל"ן במקביל למקום העבודה שלהם ולייצר הכנסה נוספת.

איזה רישיון מקבלים בסיום הקורס

רישיון לתיווך במקרקעין יכול להעניק ערך מוסף ואפילו יתרון משמעותי לאנשים בעלי מקצועות חופשיים אשר פועלים בתחום הנדל"ן ונגישים לעסקאות או משקיעים, ומעוניינים לייצר הכנסות דרך תחום התיווך. הקורס הוא בן כמה מפגשים ומתקיים בשעות הערב בדרך כלל. כך שגם אדם עובד יוכל להשתלב בו ללא פגיעה במקום העבודה שלו.

בוחרים את הקורס המתאים

כאשר אתם מחפשים מכללה ללימודי נדלן אשר בה מעבירים קורס נדל"ן או קורס תיווך כדאי מאוד לפנות לבית ספר מומלץ ואיכותי שכבר הוציא בוגרים רבים לשוק העבודה. המלצות על בתי ספר כאלו ניתן למצוא ברשת האינטרנט וניתן גם להתייעץ עם חברים או עם אנשים מהתחום. כדאי לא ללכת ולהירשם במקום הראשון שאתם מוצאים, ובכל מקרה לקיים לפחות שתי פגישות במקום ולנסות לדבר על תלמידים נוכחיים. לאחר שנרשמתם כדאי שלא להחסיר שיעורים ולעמוד בכל המטלות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 דוד כהן

מיזם גרופ בניית אתרי מכירות באינטרנט עם שיווק באינטרנט להצלחת המכירות. 


מאמרים נוספים מאת דוד כהן
 
ניתוח לשטיפת סינוסים
24/04/19 | רפואה
הסינוסים הם למעשה חללים הנמצאים בעצם הגולגולת אשר מאפשרים זרימת אוויר תקינה דרך האף. בתוך הסינוסים מצוי נוזל צמיגי אשר נועד להגן על הריריות. במצב תקין נוזל זה מתנקז דרך הלוע, אך כאשר יש בעיה, בניקוז הנוזלים, עשויה להתפתח חסימה וכתוצאה מכך גם סינוסיטיס. כדי לפתור את הבעיה הזו, מבצעים היום ניתוח fess לצורך שטיפת הסינוסים.

כלים חד פעמיים בזול
לבחור את הכלים החד פעמיים שעושים את כל ההבדל וישדרגו כל מסיבה ואירוע זאת משימה כיפית. אז איך מעצבים אירוע באמצעות כלים חד פעמיים במראה יוקרתי?

טיפול בסינוסיטיס בהריון
18/03/19 | רפואה
אישה בהריון עוברת שינויים רבים בגופה, בתקופה זו היא עלולה להיות חשופה מפני צינון. תופעה זו יכולה להפוך לסינוסיטיס. מה הסימנים ,כיצד מטפלים ולאלו גורמים לפנות?

טיול מאורגן לנשים בחו"ל
טיול מאורגן לנשים בחו"ל הוא בדיוק ההזדמנות לעשות משהו חדש ובלתי שגרתי. אם את רוצה לצאת למסע בסימן אישה ולהתחבר לנשים אחרות ואל הנשיות שלך, טיול לנשים הוא כל מה שאת צריכה.

איך לשלב חטיף חלבון בתפריט היומי ?
18/03/19 | תזונה
מומלץ לשלב חטיף חלבון בתפריט היומי שלנו על מנת להעלות את מסת השריר

טיפים לרכישת בית עץ לילדים
18/03/19 | ריהוט
בית מעץ - המגרש המשחקים האולטימטיבי עבור ילדכם. אילו אביזרים נוספים נוכל להוסיף לבית העץ לילדים? כמה עולה לי לבנות בית עץ?

ניתוח סינוסים בעקבות סינוסיטיס כרוני
07/02/19 | רפואה
ישנם מחלות שעשויות להציק לנו מאוד, אך לשמחתנו הרפואה המתקדמת הפכה את הטיפול בהם להרבה יותר מהיר ו"נוח" מאשר היו בעבר. כך למשל הטיפול בסינוסיטיס. אם יש לכם כאבי ראש חוזרים ונשנים, ליחה או נזלת ייתכן ויש לנו סינוסיטיס. אין זה אומר שתצטרכו ישר לעבור ניתוח, אולם במקרים כרוניים גם הניתוחים כבר לא נוראיים כמו בעבר. נרחיב על כך כעת.

מדריך – איך לבחור נכון ריהוט גן?
07/02/19 | ריהוט
בחירת ריהוט לגן היא לא עניין של מה וכך. אתם הולכים להוציא אלפי שקלים כדי לעצב ולארגן את הגינה שלכם ולהפוך אותה לפינת חלומות קסומה שיהיה לכם כיף לשבת בה. אתם רוצים לוודא שאתם שואלים את עצמכם את השאלות הנכונות לפני בחירת ריהוט הגינה, כמו גם מעצבים את הגינה בצורה שתתאים לכם ותהיה שימושית ולא רק תהיה יפה כלפי חוץ. יש להתחשב במזג האוויר המשתנה במהלך השנה, בגודל הגינה שלכם ועוד.

טיפים לניתוח סינוסים
30/01/19 | רפואה
כיצד מתפתחת סינוסיטיס, האם כדאי לנתח, כיצד הניתוח עוזר לי ועוד

צילום תמונות בטיול מאורגן בחו"ל
תיעוד חוויות בטיולים מאורגנים בחו"ל
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI