דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מה שמרכיב את העלות של עבודה בבטון
מה שמרכיב את העלות של עבודה בבטון
יחיאל לוי 19/12/17 |  צפיות: 3634

בענף של הבנייה ישנם כל מיני סוגים של חומרים אשר מסייעים להשיג את סוג הבניה שאליו שואפים להגיע. באופן הזה בונים מבנים של מסחר, מבנים של מגורים, תחנות של אוטובוס ואפילו סלילה של כבישים בכל רחבי הארץ.

אחד החומרים היותר פופולריים עבור ענף השיפוצים והבנייה הוא הבטון, כאשר הוא מציע דרגה גבוהה של קשיחות המאפשרת לבנות איתו מתחמים מוגנים וחזקים כמו ממ"ד אשר כיום חובה להתקין בכל סוג של מתחם ציבורי  ומתחם של מגורים. אבל מה בדיוק צריכים לעשות כאשר את החומר הזה צריכים לחדור לשם פירוק או שינוי של מבנה קיים? וממה יהיה מורכב ניסור בטון מחיר למטר רבוע? קראו את הדברים הבאים.


ממה מורכבת העלות של הניסור

● גודל שטח העבודה - הדבר הראון שאותו צריכים לקחת בחשבון הוא הגודל של המבנה שעליו צריכים לעבוד. יכול להיות שזה יהיה קיר אחד בודד שבו צריכים לקדוח על מנת להתקין צינור חדש או כזה אשר כולל מטרים רבים וארוכים באזור של שטח ציבורי. לשם כך צריכים להיערך עם כלי עבודה רבים או מועטים לזמן עבודה משתנה. כך עבור ניסור בטון מחיר למטר משפיע על העלות.

● סוג הפעולה הנדרשת בפועל - כאמור, ישנו הבדל בין שטח גדול לבין שטח קטן, אבל גם צריכים לקחת בחשבון האם צריכים לבצע פעולה של ניסור או פעולה של קידוח ופירוק משטחי בטון שלמים. סוג הפעולה אשר נדרשת על ידי צוות הפעולה משפיע על סוג המכשירים שצריכים להביא, על זמן הפעולה ובסופו של דבר גם על המחיר אשר יצטרך להיות בפועל עבור כל מטר של עבודה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI