דף הבית עסקים שיווק ופרסום יתרונות רבים לעלונים
יתרונות רבים לעלונים
יחיאל לוי 14/12/17 |  צפיות: 3735

כל עסק חייב לפרסם את עצמו. היום זה די ניכר לראות כי עסקים רבים פונים אל עבר ערוצים אינטרנטיים כמו אינסטגרם, פייסבוק ואתרי אינטרנט עסקיים, אבל עדיין יש מקום בעל שיבות רבה אל העולם של הפרסום הבלתי אמצעי הזה אשר הופך את הקשר אל מול הלקוח להרבה יותר קרוב ומוחשי ושם לרגע בצד אל כל אותם הפרסומים שמציפים את הדעת בכל פעם בו אדם החליט להתחבר אל האינטרנט. עולם שבו פלייר עושה את העבודה בצורה יעילה לא פחות.


דרך יעילה להעביר מידע בצורה ישירה

למה צריכים להשתמש בעלונים אם יכולים לכמת ולמדוד כל סוג של פרויקט פרסומי דרך ערוצי האינטרנט הממוחשבים למכביר? מהסיבה הפשוטה אשר אומרת כי באופן הזה יכולים לתלות סוג של פרסום שנמצא על ידית הדלת של בית הלקוח, ובכך להעניק את היתרון הזה של מידע שנמצא בידיים והוא פחות נעלם מאשר כל מאות הפרסומות שנמצאות ברגע נתון אחד באתר אינטרנט ספציפי.

פלייר מאפשר להעביר את המידע אל תיבת הדואר של הלקוח, אל הרכב שלו, אל הידית שעל הדלת ואפילו אל האדם בצורה ישירה על ידי אדם שמחלק אותם בצורה פרונטלית שכוללת שיחה קצרה שמציגה את העיקר במשפט בודד.


עלות נמוכה עבור תועלת בחשיפה גבוהה

העלות של עיצוב והפקה של אלפי פליירים היא כאין וכאפס לעומת ההוצאה הנדרשת ליצירה של קמפיינים של פרסום בערוצי הטלביזיה או אפילו בקידום ממומן ואורגני באינטרנט. כאשר בוחרים לחלק פלייר אל הלקוחות יכולים לעשות זאת בכמות מאוד גדולה וחוזרת על עצמה כאשר העלות היא בהחלט מזערית לעומת כל יתר אפיקי הפרסום וזאת מבלי לאבד לרגע את מדד היעילות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI