דף הבית עסקים שיווק ופרסום פרסום על שמשת מראה
פרסום על שמשת מראה
יחיאל לוי 29/10/17 |  צפיות: 3325

כאשר עסק נולד הוא נעשה כזה אשר זקוק לכמה שיותר עסקאות על מנת לכסות את העלויות של ההקמה ולעבור אל זמנים שבהם ישנו רווח נטו שרק הולך ועולה ככל שהזמן חולף לו. איך בונים את הרווחיות הכי טובה עבור בית עסק חדש? אין ספק שמדובר בשלבים שאותם חלק עושים בצורה אחת ואחרים עושים בצורה אחרת, אבל לכולם משותף דבר אחד - הם זקוקים לחשיפה טובה של העסק בפני הלקוחות הרלבנטיים שלהם אם הם רוצים שאלה יכירו את העסק ויכנסו אליו על מנת לבחון אותו ולהחליט האם הם מעוניינים לבצע שם עסקים. יש כאלה שפועלים בשיטה של הפצה ופרסום בשטחים שקרובים אל העסק עצמו, עם ניצול הכלי הכי קרוב אל האדם - הרכב שלו.


איך עושים את זה נכון

כאשר מניחים את המודעה על גבי השמשה של הרכב, זה די ברור כי האדם שזה כלי הרכב שלו יהיה ער למודעה הזו ויפנה על מנת להסיר אותה כדי לעבור אל מצב של נהיגה ללא חומרים אשר מפריעים לשדה הראייה שלו, ומצד שני ישנה האפשרות הזו שאם הפרסום הוא באמת יעיל, שזה יהיה אדם אשר יראה כי המודעה הזו היא דבר שמעניין אותו.

לשם הפצה יעילה בכלי רכב זה חשוב שלא ליצור מודעה שגדולה מ A5 על מנת ששדה הראייה של הנהג לא יהיה בסכנה, מזערית ככל שתהיה, ומצד שני שהמודעה הזו תהיה כזו שמפזורת לה על גבי שמושות של רכבים אשר נמצאים ברדיוס הקטן ביותר בקרבה של בית העסק, כך שאם אדם מוצא את עצמו נזקק לשירותים הללו הוא יגיע במהרה על מנת לרכוש אותם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI