דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן עושים שלום לרכבת
עושים שלום לרכבת
יחיאל לוי 24/10/17 |  צפיות: 4067

הארץ שלנו משתנה. זה כבר לא אותה השכונה הישנה שנראית בדיוק אותה דבר דירה אחרי דירה, בניין אחרי בניין. העידן המודרני הביא את רוב האנשים לחיים שהם ברמה הרבה יותר גבוהה מבחינת עולם הדיור/

כעת זה כבר לא רק נחלתם של העשירים שיכולים להרשות לעצמן רכישה של דירה בעלת מאפיינים מודרניים מבפנים ומבחוץ, אלא היכולת של כל דיירים בבניין מיושן להחליט כי זמן בנייני הרכבת חלף לו, וכעת הם יכולים בעזרת הליך של פינוי בינוי ברמת גן ליהנות אף הם מהתחדשות עירונית שמגיעה עד לבית הפרטי שלהם. היופי הוא שלא רק מדובר ברמת גן, אלא בכל הארץ כולה, ואת התמורות הללו ניתן לאמוד בשני אופנים בולטים.


עיר במתכונת חדשה

· הגדלת היצע הדירות - כמה כבר אפשר לחכות עד אשר תתגלה לה עוד רצועת קרקע נקייה שבה יכול קבלן להקים בניין מגורים שיתאים עבור צעירים שאינם רוצים לעזוב את העיר שבה הם גרים אלא להקים בה בית ומשפחה. כעת, בעזרת תוכניות של פינוי בינוי ברמת גן כל האזורים המיושנים שבהם גרים בתנאים לא מומלצים אזרחים רבים של הארץ, אפשר לשדרג כל בניין שכזה אל פרויקט חדש שבו יהיו יותר קומות ותשתיות הרבה יותר בטוחות לכל דייר חדש ודייר ישן.

· שיפור מראה העיר -  העיר בהחלט נראית הרבה יותר מזמינה כאשר לוקחות את כל השכונות המיושנות והופכים אותן למשהו יותר אטרקטיבי עבור זוגות צעירים שמשנים כיוון וחוזרים אל המקומות הללו ולאו דווקא מחפשים רק אחר שכונות חדשות מהתכלית שלהן. העיר נראית יותר טוב, ומושכת אליה יותר אנשים שמחפשים אחר מקום מגורים שנראה ברמה גבוהה ומודרנית כיאה לעידן בו אנו חיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI