דף הבית תיירות ונופש טיולים בארץ תרבות בילוי של חו"ל
תרבות בילוי של חו"ל
יחיאל לוי 15/10/17 |  צפיות: 3616

נכון. ארץ ישראל היא לא ממש רחבת יריעה ואי אפשר לראות את הגודל הזה של יערות כפי שאפשר לראות במקומות אחרים בעולם, בייחוד לא סדרי גודל של רצועות הרים מושלגים או של נהרות ענק שוצפים וקוצפים במסלול ארוך ומפותל, אולם ישנו הגיוון הזה שבין פסגה מושלגת לבין מדבר חם וצחיח, ובין כל אלה נמצאים אנשים אשר תמיד מגלים מחדש את כל הקסם הזה של הנופים הישראליים שמצליחים להביס בגדול את הנופים שנמצאים מעבר לגבולות הארץ, גדולים ככל שאלה יהיו.

אחד הדברים האהובים על אזרחים שנמצאים בכל אותם המקומות מעבר לארץ הקטנה שלנו היא יציאה אל טיול עם השכרת קראוון מאחד מנותני השירות בחו"ל, כאשר המגוון של הרכבים הוא רחב ומבין כל אלה תמיד אפשר למצוא קראוון מפואר ונוח לסוג הטיול שאליו רוצים לצאת. האם תרבות הבילוי הזו יכולה להעתיק את עצמה אל ארץ ישראל הקטנה? קראו הלאה.


קראוון לכל סוג של טיול

זה גם נכון לומר כי הדגמים אשר יובאו אל מדינת ישראל מאותן ארצות שבהן תרבות הבילוי היא כזו אשר כוללת במקרים רבים השכרת קראוון ולא רק הזמנה של חדר בבית מלון, עולה על כל דימיון לגבי מה שישראלי ממוצע מכיר בכל הנוגע לטיול עם קראוון על כל הדברים שנמצאים בתוכו.

העיצוב של הקראוונים של היום נעשה ברמה מאוד גבוהה של גימור מבפנים ומבחוץ, כאשר ישנה חשיבה פרטנית לגבי המיצוי הזה של שטח הקראוון בצורה הכי חכמה על מנת להביא לכל מטייל את כל מה שהוא זקוק לו כאשר הוא יוצא אל טיול עם חברים, לטיול עם בת זוג או לטיול עם כל בני המשפחה. מה יוצא מכל אלה? טיול שהוא מתאים לאווירה הישראלית ואל הרצון להכיר את הארץ בצורה שונה מהרגיל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI