דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר רעבים בתל אביב
רעבים בתל אביב
יחיאל לוי 26/09/17 |  צפיות: 3137

אין כמו העיר תל אביב על כל המסעדות המגוונות שנמצאות לאורכה  ולרוחבה על מנת להעיר את התיאבון הבריא של כל אדם. המבחר הרחב של מסעדות פועלים ומסעדות שף מאפשר לכל אדם שמגיע עם כל סוג של תקציב למצוא את המקום הזה שבו מגישים לו בדיוק את סוג האוכל שבאותו הרגע פשוט בא לו לאכול, ומה שנותר הוא רק למצוא את המסעדה ולקוות כי יש מקום בישיבה על מנת להעביר את השעה הקרובה בארוחה טעימה ומזינה.

תל אביב הרי ידועה בכך שהיא מביאה אליה לא מעט שפים מיומנים וכאלה שרוצים לצבור ניסיון, ובכך קיים לו כוך התכה מאוד קסום של אנשים שרוצים לאכול ואנשים שרוצים להאכיל בצורה הכי ביתית ו/או הכי יצירתית שיכולה להיות. האם הטרנד החדש של שף פרטי ישים קץ לכל זאת? קראו הלאה.


אבודים בתל אביב

זה נהדר ללכת אל מסעדת שף שבה המנות הן ייחודיות ובאמת מעוררות את כל בלוטות הטעם אחרי שנים ארוכות של תרדמת, אבל מה שקורה בפועל ברוב המסעדות הוא שהשף אינו נמצא שם בפועל והכל מתנהל לפי ההוראות שלו לאחר שהעביר את השרביט של השף לשף אחר שנמצא תחתיו.

האם לכל אלה יש השפעה גם על המנות? בוודאי. איך יכולים להתגבר על הצורך הזה של ארוחת שף שאכן מוגשת על ידי שף לשולחן הסועדים? לא צריכים להתגבר מכיוון שנכון להיום ניתן להזמין ארוחת שף פרטי עד לבית של כל אדם שמבקש זאת ובכך לחסוך את כל העמל הזה של חיפוש מסעדת שף רלבנטית בתל אביב הגדולה. לא עוד טיולים ארוכים ברכב עד למציאה של המקום, ובהחלט ניתן לנשק לשלום את כל החיפוש הארוך הזה אחרי מקום חניה קרוב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI