דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים כל פרגולה והקירוי שלה
כל פרגולה והקירוי שלה
יחיאל לוי 15/09/17 |  צפיות: 4220

העולם שבו אנחנו חיים מתחמם, זו כבר עובדה. ככל שהשנים חולפות להן זה ברור לראות כיצד שיאים חדשים של טמפרטורות גבוהות נשברים כל קיץ מחדש, כאשר זקני השבט יודעים לומר בוודאות עד כמה לפני שנים רבות מזג האוויר אולי היה חם כיאה למזג האוויר שנמצא באזור ארץ ישראל, אבל עדיין לא היה מגיע לרמות בלתי נסבלות של חום כפי שקורה כיום.

מה הפתרון לכל החום הזה? אין כמעט מבנה ברחבי הארץ אשר בו אין מערכת של מיזוג אוויר שיותר נועדה לצנן את המקום בימים של הקיץ, מאשר לחמם אותו בימים של החורף, שעדיין לא ממש מגיעים אל טמפרטורות נמוכות ממש. מה מלבד זאת? ישנה ברוב האזורים של הארץ התקנה של סוככים מסוגים שונים כמו פרגולות ויריעות הצללה אשר מאפשרים במידה רבה להוריד את הטמפרטורה במקום הן מותקנות לרמה הרבה יותר סבירה בימים החמים של הקיץ.


עולם שלם של קירוי לפרגולות

אחד הסוגים הכי נפוצים של סוכך שמותקן בכל רחבי הארץ הוא הפרגולה, כאשר ישנם דגמים מאוד מגוונים של פרגולות שיכולות להתאים הן למרחב הציבורי והן למרחב הפרטי, עם עלויות שונות לגמרי ככל שהדגם גדול, מורכב ויוקרתי יותר.

פרגולה בעבר הייתה עשויה אך ורק מקורות של עץ בצורתה המקורית, אבל נכון להיום ניתן לראות כי הפרגולות עברו שלל של תמורות אשר מאפשרות לכל אדם למצוא בצורה הכי פרטנית שיכולה להיות את הדגם שהכי מתאים לצרכים שלו ושל המבנה בו עתידה הפרגולה לקום.

סרגלי אלומיניום, סרגלי עץ לוחות פלסטיים קשיחים, יריעו אטומות והבחירה בין מנגנונים של קירוי חשמלי או כזה שנשאר קבוע באופן תמידי, כל אחד יכול לשנות את הקירוי למה שהכי רלבנטי עבורו ובכך לקבל את הפרגולה המסוימת שלו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI