דף הבית עסקים עסקים - אחר החשיבות של מדפים במחסן
החשיבות של מדפים במחסן
יחיאל לוי 14/08/17 |  צפיות: 4405

זה לא משנה עד כמה אומרים כי עסק הוא דבר מורכב, נראה כי ישנם לא מעט בעלים של עסקים מסוגים שונים אשר לא ממש מצליחים להפנים כי ההוצאה כספית יכולה לגבור על גודל ההכנסה ולבסוף תגיע הסגירה של העסק, כפי שקורה לרבים ולא פחות טובים אחרים.

ההשקעה היא לא משהו שיכולים למנוע, ולא משנה עד כמה דוחים את הקץ, עדיין מגיעים אל הנקודה הזו שבה צריכים לחשוב בצורה קפדנית מהי רשימת הרכישות שאותה חייב כל בעל עסק לבצע, לא משנה עד כמה הוא מנסה לחסוך בהוצאות העסק. אחת מן ההוצאות היא עבור החלל של המחסן שבו חייבים לסדר מדפים למחסן עם תכנון נכון שבו חושבים קדימה והלאה אל עבר תנועה שיכולה להיות גדולה מן הרגיל ואולי אף שונה ממה שהתחזית הראשונה הכתיבה.


מניחים את זה נכון

מה צריכים לדעת כאשר מתכננים רכישה של סחורה ואותה להניח במחסן של בית העסק? כי לכל סחורה יש את הגדלים שלה ואת המשקל שהיא מפעילה על גבי המדפים שאותם רוצים לרכוש, ולכן, טרם הבחירה של מידוף כזה או אחר יש לשקול בצורה פרטנית את היכולת של הנשיאה של המדפים ואת האורל והרוחב שלהם לשם התאמה בין הגדלים של הסחורה לבין המדפים שעומדים לרכוש.

בסופו של דבר צריכים לתכנן הצבה של מדפים למחסן עם יצירה של גישה נוחה לכל אחד מאלה, וזאת כדי לייעל את הכניסה אל השטח של המחסן והוצאת כל פריט בצורה מהירה שאינה מאטה את הצנועה של צוות העובדים. רק תכנון מקדים של ההוצאות יביא להוצאה שמחזירה את עצמה בכל יום עסקים מחדש ומתוך ראייה שכזו חייבים להניע את הרכישות עבור העסק ולא לעצור או לחסוך בהן מלכתחילה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI