דף הבית פיננסים וכספים השקעות עוברים לבנקאות פרטית
עוברים לבנקאות פרטית
יחיאל לוי 13/08/17 |  צפיות: 4475

המקום הזה אשר מנהלים לרוב הציבור הישראלי את הכסף הוא בנק כזה או אחר, מתוך מספר של בנקים גדולים וקטנים שמציעים את השירותים שלהם כבר עשרות בשנים בצורה די דומה.

נכון, ישנן השירות המתקדם אשר מועבר על ידי אתרי אינטרנט ואפליקציות ואיתו ציבור שלם של צעירים נהנה לקבל שירות בנקאי מהיר ונוח, וכן יש את העניין הזה של שירות ללקוחות שישי להם הון כספי גבוה ולהם יש צוות "מיוחד" שמעניק שירות בנקאי ספציפי.

מה קורה בשורה התחתונה? נראה כי המערכת הבנקאית לא ממש שנתה את פניה למרות השוני המאוד ברור בזמנים הללו ובסוג הכספים אשר עוברים לידיהם של אנשים גם מן המעמד הבינוני ומטה. עם רוח השינוי הפיננסית זה חשוב לאתר בית השקעות שיודע באמת להעניק שינוי שהוא לא רק טייטל, אלא מעשים בפועל.


קריטריונים חדשים לרווחיות

לפעמים פיצול הוא דבר חכם, הרי כבר למדו כי עדיף לשים את הביצים בכמה סלים שונים מאשר בסל אחד שבו כולן יכולות ללכת לאבדון. אבל, לפעמים בהחלט כדאי מאוד לשקול מחדש את המקום הזה שבו שמים את הכסף בצורה מוחלטת, ולערוך מחשבה מחדש לגבי הדרך שבה אנחנו מנהלים את הכסף שלנו מן הרגע בו נכנסת המשכורת הראשונה ועד לרגע שבו נוצר סכום מאוד גבוה בחסכונות של כל אחד מן הילדים.

זה לא מספיק להפקיד את המשכורת, להפריש כסף לפנסיה ולהכין חסכונות לילדים וליום סגרירי. למה? כי רק אדם שיש לו את הרקע הפיננסי העשיר של בית השקעות מוביל יכול לנווט את הכספים האדירים שעוברים בידיים של אדם בודד או של משפחה שלמה לאורכן של עשרות של שנים, ואל עבר הווב ועתיד פיננסיים שהם בגדר חדשנות פורצת דרך.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI