דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מרפסת שמתאימה לחודשי החורף
מרפסת שמתאימה לחודשי החורף
יחיאל לוי 22/02/17 |  צפיות: 2264

החורף הוא העונה הכי פחת אהובה על הישראלים שכל הזמן מגלים יכולת ריצה משובחת ברגע בו מתחיל לו ממטר עז או קל שבקלים, ואם ישנה הודעה לגבי סערה אז כולם נשארים בבית ולא מעזי לשלוח את הילדים אל המסגרות, בייחוד אם הם קטנטנים. על מנת שהשגרה תמשיך להתנהל באופן הכי נוח ביחס לעונה הזו, כדאי להתאים את המקום בו עובדים ו/או גרים לחודשים הקצרים ביותר של החורף עם סגירה הולמת של האזורים הפתוחים לרווחה.


סגירה יעילה לחורף

מה זה אומר לבצע סגירה לחורף? לא, זה לא אומר כי אוטמים את הבית וכל בתי העסק עד אשר הגשמים יחלפו לחלוטין, זה פשוט מעלה את הדרישה להכין את כל האזורים שיש בהם מרפסות בצורה שתכניס את כל האנשים אל המרפסות ותספק להם את המחסה הראוי מהקור, מהרוחות העזות ומטיפות הגשם.

ביצוע של סגירת פרגולה היא פעולה שבה נוקטים בתי קפה ומסעדות רבים אשר עדיין מעוניינים כי קהל רב יגיע לשבת אצלם ועם ההוספה של הסגירה הם יכולים למעשה לנצל כל אזור של נמצא בשטח המסעדה בצורה הכי יעילה מבחינה עסקית. הדבר אפשרי היום יותר מלפני כמה שנים ביתר קלות ואינו מריך המתנה ארוכה ביותר עד לקבלה של ההיתר הנחשק לסגור את האזור לקראת העונה של החורף.


יושבים באזור סגור ונעים

גם בבתים הפרטיים עולה הצורך לבצע שימוש באזור של המרפסת גם בתקופה של החורף, וממש כמו שיושבים במסעדה שבה השטח החיצוני מקבל אווירה נעימה יותר עם סגירת פרגולה יעילה, כך גם הדיירים שגרים בבית פרטי יכולים להזמין סגירה שהיא מותרת לפי התקנות של הבניה הקלה תחת הרשות המקומית הרלבנטית על מנת שכולם יוכלו לשבת באזור נעים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
צובעים הכל באפוקסי
השימוש עם צבע אפוקסי לרצפה הוא כזה שמשלב את שני אלה די בהצלחה.

פרמטרים לבחירה של צבע לקיר
איך בדיוק יודעים כי בוחרים צבעים נכונה?

הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI