דף הבית בית משפחה וזוגיות הורות כבר לא תינוקות
כבר לא תינוקות
יחיאל לוי 16/02/17 |  צפיות: 5005

אחרי שעות ארוכות שבהן ההורים חסרי שינה ניגשים פעם אחר פעם אל העריסה של התינוק מגלים כי הקטן הזה מתחיל לבסס את שנת הלילה שלו בצורה שמסייעת לישון אפילו כמה שעות רציפות במהלך של שעות הלילה המאוחרות, וכך לפתע פתאום מגלים כי הוא יכול לעבור לישון במיטת התינוק לאחר שהעריסה כבר קטנה מידי עבורו. מה השלב הבא? בסביבות גיל שנה פלוס כאשר התינוק הופך לפעוט שכבר הולך על שתי רגליו בצורה עצמאית, זה הזמן להכין את השטח עם מעבר אל מיטה שממנה לא יהיה חשש כי יטפס וייפול.


נכנסים אל תקופה חדשה

בגילאים של שני וחצי ושנתיים הורים רבים כבר מחפשים היכן למקם את מיטת התינוק המפורקת כאשר הם מחפשים אחר מקום נוח בו הם כבר ישמו את המיטה החדשה של הפעוט שכבר לא פעם טיפס אל מעבר למיטת התינוק שלו. השלב החדש הזה מצריך את ההורים להחליט לגבי בחירה בין שתי אופציות שרווחות בגילאים אלה, האחת היא רכישה של מיטת מעבר לפעוט והשנייה היא רכישה של מיטת יחיד שכבר מגיעה במידות יותר גדולות והיא הרבה פחות שברירית וקטנה למראה. מה מחליטים לרכוש? הבחירה היא מאוד משתנה מהורה להורה.


מחליטים לאן מתקדמים

יש כאלה שיאמרו כי רכישה של מיטת מעבר היא רק דבר שמצריך הוצאה נוספת של כסף שיכול היה להיות מושקע ברכישה של מיטת יחיד שתשמש לתקופה ארוכה יותר מאשר מיטת שנועדה לתקופה של המעבר, בעוד אחרים יאמרו כי הם מעדיפים להעניק לפעוט את תקופת החסד הזו שבה הוא עדיין נשאר עם המזרן המוכר לו ממיטת התינוק ורק עובר למיטה קטנה ונמוכה בה עדיין יהיה לו מספיק מקום לשינה טובה, וממנה הוא יכול לרדת בצורה הכי בטוחה ומהירה אל הרצפה כאשר יהיה לו צורך בכך. מה בוחרים? מה שמרגישים שיהיה הכי נכון.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI