דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים חזון משותף
חזון משותף
יחיאל לוי 08/02/17 |  צפיות: 5128

הארץ מורכבת מאזורים מיושנים של בניינים בני עשרות של שנים ואזורים שכוללים שכונות חדשות שבהן הכל חדש ונוצץ, התהליך של תמ"א מנסה לצמצם את הפערים ולהביא ערים כמו רמת גן להיות הרבה יותר אידיאליות למגורים.


מחדשים את רמת גן

רמת גן לא ממש עושה את הרושם של עיר שנועדה למשפחות. כמות המבוגרים שם היא די רחבה ועם כמות הבניינים המיושנים שקיימים שם היא בהחלט לא מהווה מוקד עליה לרגל לכל אותן משפחות צעירות שמחפשות אחר העיר הכי אידיאלית לגידול של ילדים קטנים בצורה נעימה. מה כן יכול לשנות את המצב? שינוי של פני העיר וחידושה על ידי פתיחה של כמה שיותר פרויקטים חדשים של בניה יחד עם כמה פרויקטים נפלאים של תמ"א 38 שבהם לא רק משפרים את הבנייה הקיימת אלא אף מוסיפים כמה קומות שמיועדות לדיירים חדשים לגמרי. עבור רמת גן תמ"א 38 היא פעולה מאוד חיונית שמשפרת את כל המראה של השכונות היותר ותיקות כאשר באותה ההזדמנות  מקבלים כל ותיקי העיר את האפשרות לחיות בבניין ברמה גבוהה יותר.


מעלים את רמת החיים

מה הייתם אומרים לגבי רמת החיים שלכם? האם הייתם מגדירים אותה בתור נורמלית או יותר מהרמה הזו? מה בדיוק נחשב בתור נורמטיבי עבור דיור בעולם המודרני? משנה לשנה עולם הבנייה מביא שלל של חידושים שהופכים את החיים של כולנו להרבה יותר נוחים, וכך גם כאשר בוחרים לעבור לפרויקט של תמ"א 38. גם בתוך רמת גן תמ"א 38 מביאה את כל הדברים הברורים מאליהם בבנייה הנוכחית אל העולם של האנשים שמתגוררים באותו הבניין המיושן כבר עשרות בשנים, ועם התופת של מרפסות רחבות, מעלית וממ"ד זוהי רק תחילתה של דרך שתחזיר את בעלי המשפחות לקחת בחשבון את העיר הזו כאשר הם מחפשים אחר הדירה שבה הם יחיו בתור משפחה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI