דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר איך אתם מנקים את הבית?
איך אתם מנקים את הבית?
יחיאל לוי 27/01/17 |  צפיות: 2113

ניקיון הוא חלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו. זה לא משנה אם אנחנו לרוב נערים בעוזרת בית שמנקה פעם בשבוע, או מנקים בצוקה טובה בעצמנו במועד קבוע בשבוע, כולנו מעוניינים לחיות במקום שמעיד על ניקיון ובו אפשר לחיות בצורה נקייה מחיידקים ולכלוך שמזיקים לבריאות.


ניקיון שמצריך יותר מסמרטוט לח

כאשר רוצים לבצע ניקיון יסודי עבור הבית בצורה מלאה, כזה שכולל את הניקיון של חדרי המקלחת והשירותים, הניקיון של השיש והכיריים, הניקיון של הרצפה והניקיון של החלונות והתריסים אנחנו נהיה זקוקים להרבה יותר מאשר סמרטוט לח שאיתו ננגב את כל המשטחים, וזה לגמרי לא תלוי גם בחומר שאיתו משתמשים ובכמות המים שאותה שופכים.

במה זה כן תלוי? בחומרים ובציוד שלרוב הם הרבה יותר תעשייתיים ואינם מוצעים אל הקהל הפרטי אלא עבור חברת ניקיון שמבצעת רכישה של ציוד יקר שכזה שאיתו תוכל לבצע את עבודות הניקיון בבתים פרטיים ובעסקים במשך תקופה ארוכה ועם תוצאות לא פחות ממבריקות.


מורידים את הטרחה מכם

עכשיו אתם מבינים מדוע הניקיון שמבצעת חברת ניקיון שאותה הזמנתם פעם אחת כאשר נכנסתם לראשונה אל הדירה החדשה, היה ניקיון שבאמת נראה שונה מכל מה שאתם מצליחים להשיג נכון להיום?

עבודות ניקיון מצריכות טרחה רבה מצד בעלי המבנה, דבר שלא תמיד יש עבורו את הזמן הנדרש, וכאשר מחפשים אחר ניקיון יותר מקצועי - גם אין את כל החומרים והציוד שמתאימים לפעולת הניקיון. כמובן שזה ל אומר כי מפסיקים לבצע פעולות של ניקיון עבור המקום בו אנו חיים, אלא פשוט להזמין ניקיון מקצועי מידי פעם בפעם על מנת להשאיר את המקום נקי מן היסוד לאחר שהצטבר לכלוך עיקש ברחבי הבית כולו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
כבישים מלאים בסימנים
החיבור הזה שבין רשימה ארוכה של צבעים ולמה שהם נועדו מביא אל מנעד רחב של צבעים שכל הזמן נוצרים ואל האפשרות לקבל בדיוק את מה שצריכים מתוך רשימה ארוכה של צבעים. אחד מכל אלה הוא צבע לסימון כבישים.

מקום נקי לעבודת משרד יעילה
כל משרד יכול להיות בעל עיצוב פנים ייחודי לו או כזה שנראה גנרי למדי, אבל הדבר הבא שחשוב שיהיה קיים בכל סוג של משרד הוא הניקיון שלו, מכל עבר ובכל פינה.

רכב מפואר לכל אחד
לא חייבים להיות אנשים עם ממון רב על מנת לצאת אל הדרך מאובזרים ברכב שמכל עבר רואים שהוא נמנה על רכבים מפוארים ששטים להם בנוחיות רבה בארץ

מעבירים פליירים אל המטרה
28/10/20 | מכירות
יצירה של פליירים. זו דרך מאוד וותיקה שעדיי מוכיחה את עצמה בתור כזו שמסייעת לחברות גדולות וקטנות גם יחד להגיע אל קהל היעד שלהם בעסק קיים, ולגייס לקוחות עבור עסק שאך זה הרגע הוקם.

צבע שמתחיל באבקה
22/10/20 | שיפוצים
אלו סוגים של צבעים ישנם עבור יישום שונה, הצבע הכי מוכר הוא זה שמגיע בצורה נוזלית, וזה שאולי הכי פחות מוכר הוא צבע המגיע בצורה של אבקה.

צבעים עבור ציוד טכנולוגי
אומנם כבר פחות ופחות משתמשים בכבלים מן הסוג הזה, אבל הם דוגמא לשימוש של צבעים לציוד תקשורת מיני רבים.

האויב הכי גדול של מתכת
פתרון אפשרי הוא צבע לחלודה שקיים בכל חנות צבעים רגילה.

מתחילים בנייה בשטח
30/09/20 | אדריכלות
עם הזמן לומדים להכיר כל מיני מושגים, ודבר זה כולל גם את ההיכרות עם שינוי תבע ועם תב"ע בצורה בסיסית וברורה.

כיצד צובעים מתכות
25/09/20 | שיפוצים
איך צובעים חומר כגון מתכת? יש שלוש טכניקות עיקריות בעולם שמלא בצבעים.

צובעים את הבית בצבעי חג
16/09/20 | שיפוצים
המשימה הכי בולטת אולי היא זו של צביעת הבית עצמו, שכן קירות הבית עוברים סוג של בלאי ולפעמים פשוט רוצים לשנות את הצבע שהיינו רגילים אליו שנים רבות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI