דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר משאבות ביוב
משאבות ביוב
אבי 08/01/17 |  צפיות: 1545

יש להבדיל בין משאבות ביוב אשר מיועדות לבתים, לבין משאבות ביוב שמיועדות למקומות יותר גדולים, למשל מוסדות או צרכים עירוניים. בכול מקרה טוב לדעת שניתן למצוא מגוון משאבות ביוב אשר מתאימות לצרכים שונים. עם זאת, כאשר עומדים לקבל החלטה ולרכוש משאבה כזו או אחרת, הרי שמוטב לפנות למקום שיודע להציע היצע גדול, מבין בתחום וחי את התחום, וזאת על מנת לקבל המלצה מקצועית, הכוונה איכותית ועל מנת לזכות במשאבה שעושה עבודה נאמנה ולא מגלה בעיות  לא רצויות ובעלי ניחוחות.

רגע לקראת רכישה מה יש לבדוק?

ראשית יש לבחון מהי האיכות של אותה משאבה והאם היא מתאימה לממדי הבית או לממדי בית העסק. בנוסף יש לבחון מהו המיקום האידאלי עבור התקנה, תוך מחשבה שרצוי להסתיר אותה ככולה הניתן ועל מנת לטשטש את רעש הפעילות באופן מקסימלי. עוד יש לבחון האם המשאבה מגיעה עם אחריות, האם המקום ממנו רוכשים יודע להציע שירותים משלימים, (התקנה, שירותי תיקון וייעוץ כללי בתחום), עוד יש לבחון מהי צריכת האנרגיה, מהו הספק השאיבה, (ככול שמשאבה יותר חזקה, כך ניתן להימנע מרכישה של יותר משאבות), וכדומה.

יעדים להתקנה

באופן כללי ראוי לציין שניתן למצוא משאבות ביוב לא רק בבתים פרטיים ובמרתפים, אלא גם במקלטים ואף בחניונים. מכאן שניתן להסיק שבכל מקום שנמצא מתחת לפני השטח ראוי להתקין מערכת שכזו, ולו על מנת להבטיח מראש הימנעות מבעיות שאינן נעימות.

טוב לדעת

טוב לדעת שאין צורך לחשוש מגודלם של משאבות ביוב, ולו כי לרוב הן כמה שיותר קומפקטיות, ולו כי אף אחד אינו רוצה משאבה שתבלוט מעל פני השטח ותזכיר את מה שקורה מתחת לפני השטח. עוד נוסיף ונציין שלרוב כל עוד משכילים לבחור במשאבה איכותית, הרי שלא ניתן לשמוע את רחשי הפעילות, גם אם היא משאבה מהסוג שטוחן אשפה, ולבסוף נציין שלא עליכם מוטלת אחריות הבחירה, ולו כי כל עוד פונים לגוף מקצועי, הרי שניתן להשאיר לו לייעץ לכם עבור הסוג האידאלי ביותר לצד המיקום האידאלי ביותר עבור התקנה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI