דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר אודות משאבות ביוב
אודות משאבות ביוב
אבי 08/01/17 |  צפיות: 1712

אומנם ביוב אינו נושא כ"כ מלבב, אך החלקים שסביבו אשר מצילים את שגרת יומנו מאוד חיוניים וחשובים, ועל כן נרחיב במאמר זה אודות משאבות ביוב. ראשית נציין שמי שמכיר את המונח "משאבות טבולות" צריך לדעת שמדובר באותן משאבות ביוב, כאשר מקור השם מושפע מאופי התרחיש -  המשאבה עצמה נמצאת טבולה בתוך המים. כאן יש לציין שיש משאבות ביתיות יחסית קטנות ויש משאבות עבור צרכים עירוניים, והן כבר הרבה יותר גדולות. סה"כ מדובר בסוג של קופסה אשר כוללת משאבה ולרוב גם מצוף, כאשר עיקרון הפעולה  פשוט - ברגע שמפלס המים עובר את המצוף, המשאבה נכנסת לפעולה, ובאופן שכזה מונעת משגרת יומכם להיות מוצפת בדברים שאינם נעימים.

ישירות לביוב העירוני

מה קורה כאשר רף המים עובר את המצוף? ובכן המשאבה נכנסת לפעולה ומתחילה לשאוב את המים ולהעבירם ישירות אל הביוב העירוני. כך למשל אם מבקשים לגור בדירת מרתף, אך מבקשים להימנע מבעיות בביוב, הרי שמומלץ ביותר לרכוש משאבות ביוב ביתיות. אלו יחוברו לכלל הכלים הסניטריים ויקשרו את הנוזלים ישירות אל צנרת הביוב העירונית.

סוגים ותפקידים

כאמור יש משאבות ביוב שמעבירות את כלל הנוזלים ישירות אל הביוב הראשי, אך יש כאלו שגם יודעות לטחון את הפסולת ורק לאחר מכן להעבירה לביוב. אופציה זו אידאלית עבור מגוון מקרים, ולו כי לא פעם אנשים נוטים להשליך אל השירותים מגבונים, אל הכיור חתיכות אוכל גדולות וכדומה. על כן במקום להיות בקשר קבוע עם האינסטלטור, ניתן לבחור בסוג של זה משאבת ביוב.

דגשים חשובים

לבסוף נציין שאם מבקשים ליהנות ממשאבה אפקטיבית, הרי שיש לרכוש אותה ממקום איכותי, יש לוודא שהיא עומדת בתקנים השונים, יש להעדיף רכישה מחברה שגם יודעת להציע שירותי התקנה ותיקון, יש להעדיף משאבה שמגיעה עם אחריות ארוכת טווח, יש לבחון האם המשאבה עובדת באופן שקט, יש לבחון האם המשאבה אכן איכותית (ניתן לשאול לקוחות קודמים), יש להעדיף משאבות כמה שיותר קטנות (אך לא על חשבון אפקטיביות), יש לבחון מהי צריכת האנרגיה וכדומה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI