דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן יסודות צור – מחלוצי קבוצות הרכישה בישראל
יסודות צור – מחלוצי קבוצות הרכישה בישראל
אבי 12/12/16 |  צפיות: 6557

קבוצת יסודות צור חרטה על דגלה מאז יום הקמתה ב-1995 להפוך את הבנייה בישראל לאיכותית, קהילתית ובטוחה יותר. בקבוצה שלנו מתמחים בהקמת שכונות מגורים, בכל רחבי הארץ, תוך ליווי ומענה אישי לכל לקוח משלב התכנון, דרך השבחת הקרקע, הבנייה ועד מסירת המפתחות. אנחנו חושבים על הפרטים הקטנים ומאמינים שרק בדרך זו אפשר להבטיח שביעות רצון מלאה של הלקוח.

מהן קבוצות רכישה?

אחת הדרכים הפופולאריות לרכוש מבנה שלם בשנים האחרונות היא באמצעות קבוצת רכישה. דהיינו קבוצה של לקוחות שמתכננות ו/או קונות את המבנה כולו, והופכת אח"כ לקבוצה של שכנים – וזאת על מנת להגיע עם כוח קנייה משמעותי אל הקבלן, שיהיה חייב לתת להם הנחה. קבוצת רכישה אמיתית היא כזו שבאמת מתכננת את המבנה יחד מתוך צורך קהילתי אמיתי ואח"כ גם מאכלסת אותו. נעשה הסכם מכר מקרקעין רק לאחר שהתגבשה קבוצה אמיתית ואורגנית של אנשים שאכן יגורו יחדיו ו/או בשכנות. ההתקשרות היא על בסיס עסקי או על בסיס חברי. בנוסף ישנן קבוצות רכישה שקונות ומשביחות נכסים ואז מוכרות אותן הלאה, לאנשים פרטיים או לקבוצות דומות.

יסודות צור ועבודתנו מול קבוצות רכישה

אנחנו בקבוצת יסודות צור פיתחנו שיטות ייחודיות להקמה, ליווי וארגון של קבוצות רכישה. אנחנו מנהלים ומארגנים קבוצות רכישה עבור פרויקטים בהיקף גדול, כמו שכונות גדולות או מרכזים מסחריים / עירוניים בהיקף משמעותי. אנחנו מנהלים פרויקטים של קבוצות רכישה, מהתכנון ועד האכלוס הסופי, ויכולה לנהל מספר קבוצות במקביל של מאות רוכשים בכל אחת – וזאת תוך מתן מענה אישי לכל אחד בקבוצה ולנציגותיה, ללא פשרות. אנחנו בקבוצת יסודות צור מהחלוצים של העבודה מול קבוצות רכישה, ומבינים את הכוח שיש לקבוצה מתוך רגישות קהילתית גבוהה. אנחנו מלווים את הפרויקט משלב איתור ורכישה של הקרקע, השבחתו ו/או הסבתו, ניהול התכנון, פיקוח על הבנייה והביצוע, מימון ושירות לקוחות, ליווי בקבלת ערבויות ומשכנתאות, סיוע בליווי משפטי וכמובן עד למסירת המפתחות.

יסודות צור מציעה שקט נפשי וליווי וניהול מושלם של כל ההיבטים של פרויקט רחב היקף שכזה, מהצד הכלכלי, דרך ההנדסי, העיצובי, המשפטי והביורוקרטי. בשל נסיוננו, של מעל 20 שנה של תכנון ובינוי, אנחנו יודעים ליזום, לאתר ולבנות פרויקטים עירוניים בהיקפים אדירים. אנחנו מקבלים קרדיט רב מול כל אנשי המקצוע העוסקים בתחומים המוזכרים לעיל, ובשל כך נסיוננו והעבודה המסודרת שלנו פותחת לכם דלתות רבות בדרך אל הפרויקט הקהילתי החלומי שלכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI