דף הבית פיננסים וכספים השקעות הון שמשקיעים נכון
הון שמשקיעים נכון
יחיאל לוי 07/12/16 |  צפיות: 5240

השקעה של כסף רב היא הרבה יותר מאשר החיפוש אחר קבלה של תשואות גבוהות.במקרים רבים ניתן לראות כי אנשים מחפשים אחר בתי השקעות שיכולים להעניק עבור הלקוחות שלהם מכלול שלם של שירותים אשר מתקיימים תחת אותה המטרייה של ניהול ההשקעות. מה החשיבות של הבחירה בהשקעה הנכונה? קראו הלאה.


החשיבות של השקעה נכונה

· ניהול פיננסי נכון - הצורך של לקוחות עם הון רב לקבלת מיקוד מן האנשים שמנהלים עבורם את הכסף הזה הוא לא משהו שבשורה התחתונה כל בתי השקעות יכולים לספק ברמה הנדרשת. רק בית השקעות אשר מכיל את הצוות הנכון של המומחים מן האפיקים השונים של ההשקעות ומביא את תוכנית העבודה לטווח הארוך והקצר גם יחד, תוך התחשבות בכל אדם על משפחתו וצרכיה השונים הוא כזה שבספו של דבר יוכיח את עצמו בתור השקעה נבונה.


· ערוצי השקעה רבים - מה שהישראלי הממוצע מכיר עבור אפיקי השקעות לכסף שלו הוא מה שיועץ ההשקעות שלו בבנק מציע לו, אלם האמת היא שישנם אפיקי השקעה נוספים שאינם זמינים עבור בתי השקעות ישראליים לא רק עבור אלה אשר מקורם בארצות אחרות ובשל היותם בינלאומיים יכולים להציע לקוחות שלהם את אפיי ההשקעות הנוספים האלה. היכולת להרחיב את ההשקעות אל אפיקים מעבר לגבולות הארץ יכולים היות בעלי פוטנציאל לתנובות נהדרות גם כן.


· צוות של מומחים - יש איש מקצוע שאך זה הרגע סיים את לימודי הכלכלה שלו וכעת מתלמד באחד מבתי ההשקעות ברחבי הארץ, וישנם אנשי מקצוע שכבר יש מאחוריהם רקוד של שנים רבות בתחום עם תארים מתקדמים וניסיון שעושה את כל ההבדל ברמה של השירות שהם מעניקים ללקוחות שלהם. איזה סוג של איש מקצוע הייתם רוצים לראות בתוך בתי השקעות ששם נמצא הכסף שלכם?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI