דף הבית ביטוח ביטוח פנסיוני פועלים לקראת פנסיה בטוחה
פועלים לקראת פנסיה בטוחה
יחיאל לוי 02/12/16 |  צפיות: 5094

הישראלי הממוצע די אוהב להתלונן. להתלונן על כך שהמדינה עושקת את האזרחים שלה ושהאזרח הקטן תמיד סובל מנחת זרועה של המדינה, חברות הענק וביורוקרטיה שאינה נגמרת לגבי כל הליך פשוט ביסודו של עניין.

אולם, יחד עם כל התלונות הללו חשוב גם לפעול ולא לוותר על כל מה שחשוב לנו, בייחוד כאשר נאמר לנו בצורה הכי ברורה שאפשר כי ישנם כספים רבים שנמצאים במגמה של הפסד כאשר הם במצב של חשבונות חיסכון פנסיוני לא פעילים. ביצוע של חיפוש כספים על שמי במערכת של משרד האוצר הוא אומנם לא צעד משמעותי שיביא לפתרון העניין, אבל זה בהחלט צעד לקראת הבנה מעמיקה יותר במה שקיים לרשות כל אדם בתור חיסכון ויתר ביטוחים שנמצאים אצל חברות הביטוח שפשוט נהנות על חשבוננו.


לא מתעצלים, בודקים

אז בדקתם כבר אלו סוגים של ביטוחים קיימים על השם שלכם דרך המערכת של משרד האוצר? נהדר. הצעד ההכרחי הבא הוא לבדוק את התוכן של הפוליסות הללו מכל הבחינות. מה זה אומר? כי איתור כספים על שמי לא כולל רק יידוע לגבי סכומי הכסף שקיימים, אלא גם בדיקה לגבי האפיק שבו הכסף נחסך וסוג העמלות שאותן משלמים מידי שנה, גם כאשר אין כל פעולה בחיסכון שכזה.

מכעיס? בהחלט כן, אבל לפני שמתרעמים וממשיכים להתלונן, חייבים למשוך ולאחד את הכספים אל מקור אחד שבו גם מורידים את העול של העמלות אשר בחישוב מהיר מורידות אלפי ואפילו עשרות אלפי שקלים מהחיסכון של כל אדם לקראת הפנסיה שלו. לא בטוחים מה עושים או סתם מרגישים עצלים? תפעלו. אם בצורה עצמאית או עם עזרה מקצועית של חברה רלבנטית, רק אל תנטשו את כספי הפנסיה במצב שכזה ותבואו בתלונות בשלב מאוחר הרבה מידי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI