דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב בריחת שתן
בריחת שתן
אבי 21/08/16 |  צפיות: 6635

נשים רבות לאחר לידה חוות תופעות לוואי שונות הנובעות משינויים בגוף שחלו במהלך הלידה ולאחריה. תופעות אלה זמניות בדרך כלל אך התקופה שנשים אלה סובלות מהן עלולה להיות מלווה בחוסר נעימות וחוסר נוחות רבים. אחת מתופעות אלה היא דליפה או בריחת שתן, כלומר זרימת שתן ללא שליטה, אם באופן אקראי ואם כאשר מופעל לחץ כלשהו על פלג הגוף התחתון - שיעול, עיטוש או לחץ על הבטן התחתונה. נשים אלה יכולות להיעזר כיום במבחר רחב של מוצרים ואביזרים שיכולים לעשות להן להתמודד עם התופעה.

בקרב נשים לאחר לידה מופיעה תופעה זו בשל היחלשות שרירי רצפת האגן וכתוצאה מכך חוסר יכולת מוחלט או קושי לשלוט על הסוגרים ועל מתן השתן בפרט. לשם כך כדאי להצטייד באחד המוצרים מסדרת דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים אשר פותחו ויוצרו בדיוק על מנת לסייע בהתמודדות עם תופעה זו בקרב מבוגרים בגילאים שונים, בכל מין הסובלים מתופעה זו בכל דרגת חומרה שהיא. כיום אין מדובר בגזירה אשר חובה להיות מרותקים לבית בגללה ולשנות את סדר היום או את לוח הזמנים.

התמודדות נכונה עם בריחת שתן

כאשר גבר או אישה חושדים שהם סובלים מתופעה זו חשוב, ראשית, לפנות אל רופא או איש מקצוע על מנת לאבחן את הבעיה ואת הגורמים לה. מלבד שימוש באביזרי ספיגה שונים ישנם טיפולים תרופתיים או פיזיולוגיים שיכולים אף הם לסייע, גם בשילוב של שימוש במוצרי ספיגה. על מנת לבחור את סוג אביזר הספיגה צריכה האישה להגיע אל נקודת מכירה ולהתייעץ עם איש מקצוע הבקיא בכל הסוגים הקיימים ויוכל לספר אודות התכונות של כל אחד ואחד מהסוגים.

כל אישה יכולה כיום לבחור את סוג המוצר שיתאים לה בדיוק מתוך דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים. הסוגים השונים של האביזרים נבדלים זה מזה באפשרויות הלבישה או ההנחה שלהם בין הבגדים, ההתאמה שלהם סדרי יום כזה או אחר, למבנה גוף שונה של כל אישה ואישה וכמובן על פי הנוחות של כל אחת מהן, כלומר של ההעדפה האישית שלה לצורה או לסוג מסוים של מוצר ספיגה על פי ההכרות שלה.

במקרים רבים ניתן לנסות את הסוגים השונים עד לקבלת ההחלטה בנוגע לסוג שהכי יתאים וייתן את המענה ההולם ביותר לבעיה. בעזרת שימוש במוצרי הספיגה יכולה האישה להמשיך את השגרה היומיומית שלה ללא הפרעה ומבלי שאיש יידע על הבעיה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI