דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב המענה הנכון לבעיה של בריחת שתן למבוגרים
המענה הנכון לבעיה של בריחת שתן למבוגרים
אבי 18/08/16 |  צפיות: 6808

בריחת שתן למבוגרים זו תופעה נפוצה, יש אנשים רבים שהגיעו לסביבות גיל השישים והם סובלים מהתופעה המציקה הזו. אך אין זה אומר שכל אלו שאיבדו את השליטה המלאה על הסוגרים מצאו את עצמם מחוץ למעגל החברה או העבודה. לגמרי לא. יש רבים וטובים שממשיכים לנהל את סדר היום שלהם למרות המצב הפיסי הירוד, ובלי שהחברה או האנשים הסובבים יחושו בכלל בשינוי הזה. וזאת כיצד? אם גם אתם מצאתם את עצמכם במצב זה של חוסר שליטה מלאה על הסוגרים דעו שיש לכם מה לעשות. זה לא חותם את גזר הדין שלכם. בחירה נכונה במוצרי ספיגה מוצלחים ומתאימים יסייעו לכם לשמור על אורח חיים תקין למרות המצב. מוצרי הספיגה של שקמה כמו חיתולים למבוגרים יסייעו להתגבר על המצוקה ולגמד את התופעות המציקות.

מצבים שונים של חוסר שליטה

יש אנשים רבים שבחלוף השנים ובהגיעם לגיל מבוגר יותר הם נקלעים למצב של חוסר שליטה על הסוגרים. מצב זה מעמיד אותם בנקודה של חולשה וחוסר נוחות. חוסר הנוחות היא בינם לבין עצמם וכן בינם לבין הסובבים אותם ובין החברה שלהם. כיוון שחוסר השליטה יוצר מצב של חוסר הגיינה המלווה לרוב בריחות לא נעימים. מצב זה מוביל לערעור התדמית העצמית וכן לחוסר יכולת לתפקד כמו עד כה בכל המישורים. אך הבשורה של שקמה עבור מי שסובל מתופעה של בריחת שתן למבוגרים היא שאפשר לחיות עם התופעה בלי לסבול מכל תופעות הלוואי המציקות כל כך. מדובר במוצרי ספיגה חדשניים וייחודיים ביותר, הללו מבטיחים לכל משתמש ספיגה מלאה ומניעה מוחלטת של ריחות לא נעימים וחוסר נוחות בחברה ועם עצמכם. וזו הבשורה הטובה עבורכם. לא כולם אמורים לדעת על המצב הבריאותי שלכם. אף אח לא צריך להיות שותף למצב הביש אליו נקלעתם. תוכלו לשמור את המצב בסוד בלי לשתף אף אחד סביב. בעזרת המוצרים המתקדמים של שקמה.

מוצרים שונים ומטרה אחת

חיתולים למבוגרים הוא מוצר אחד מתוך מספר מוצרים המיועדים לתת פתרון למצב של חוסר שליטה על סוגרים.
בריחת שתן למבוגרים מצריך את האדם הסובל מהתופעה להיערך בהתאם כדי למנוע מצבים לא נעימים בבית ומחוץ לבית. שימוש בסדינים סופגים של שקמה ייקלו ביותר על המצב, כמו כן יוכלו סופגנים לתת פתרון למצבים בהם מדובר בטפטוף קל, מכנסונים בגזרה מותאמת לגוף יספקו מענה למקרים חמורים יותר של בריחת שתן למבוגרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI