דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב חיתולים למבוגרים לטיפול בבעיות בריחת שתן למבוגרים
חיתולים למבוגרים לטיפול בבעיות בריחת שתן למבוגרים
אבי 17/08/16 |  צפיות: 8271

במקרה זו מגיע אדם מבוגר למצב של חוסר שליטה על סוגרים הוא נקלע למקום של כאב, מבוכה, חוסר נוחות והרבה בלבול. כיוון שחוסר שליטה מעיב על החיים ומביא על האדם תקופה של אבדן יכולת בסיסית כל כך כמו שליטה מלאה על הסוגרים. זה פוגע בתדמית העמית שלו וכן בביטחון העצמי. חוסר היכולת לשמור על ניקיון עצמי ואל הגיינה בסיסית משפיעים אף הם לרעה על ההרגשה ויוצרים דחייה של הסביבה, הן המשפחה הקרובה והן החברה. כי למי נעים לשהות לצד אדם שנודף ממנו בכל עת ריח לא נעים? המצב הזה הוא לא נעים ולא נוח ויש למצוא לו פתרון מידי.

מהו הפתרון למצב כזה?

בריחת שתן למבוגרים מציב את האדם במקום של חיפוש נואש אחר פתרון. אמנם יש מצבים בהם יש סיכוי להשיג שליטה על הסוגרים ולפתור את הבעיה מהשורש. אך יש מצבים בהם אין לאדם סיכוי להחזיר את המצב לתקנו, או שהתהליך ממושך ולוקח הרבה מאוד זמן, בין כך ובין כך כל עוד שהאדם סובל מדליפה או מטפטוף של שתן חובה למצוא את המענה ואת הפתרון בשביל למנוע את תופעות הלוואי של חוסר הניקיון וחוסר הנעימות. וזאת בשביל להקל ככל האפשר על הסבל של האדם. חייבים להתאים פתרון למצב בשביל למנוע ככל האפשר את הכאב ואת הסבל. וכמובן למנוע תוצאות חמורות שמשפיעות על ההרגשה ועל התדמית העצמית של האדם.

מוצרי ספיגה לפתרון הבעיה

בשביל להשיג פתרון לתסמיני הבעיה של חוסר שליטה בשל בריחת שתן למבוגרים ניתן לצרוך מוצרי ספיגה. קיימים בשוק מוצרים שונים אשר כולם מיועדים לתת פתרון למצוקה של חוסר שליטה על סוגרים. חיתולים למבוגרים מיוצרים בצורה כזו שהם אכן יוכלו לספק תועלת מקסימלית ופתרון מלא של כל מה שכרוך בדליפה של שתן. מוצרים אלו מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ביותר בתהליכי ייצור מתקדמים, הללו מאפשרים להפיק מוצר מתקדם בעל יתרונות רבים, שאכן מספקים את הערכים הנדרשים עבור מי שמשתמש בהם. ניתן להשיג מוצרים שונים בהתאמה לצורך ולמצב בו נתון האדם. חיתולים למבוגרים בגזרות שונות המתאימות לצורך. בין אם מדובר במוצר המיועד לאדם מבוגר שרתוק למיטתו ובין אם מדובר במוצר למי שחשוב לו לשמור על תנועה ועל גמישות. מוצרים אלו מיוצרים בהתאם לצורך ומתאימים לאנשים במצבים שונים לפתרון הבעיה והתוצאות הלא נעימות שלה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI