דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב חיתולים למבוגרים לטיפול בבעיות בריחת שתן למבוגרים
חיתולים למבוגרים לטיפול בבעיות בריחת שתן למבוגרים
אבי 17/08/16 |  צפיות: 6491

בריחת שתן למבוגרים זו אחת התופעות המציקות והמטרידות ביותר עבור האדם. הסיבות להתהוות מצב כזה הן שונות ומגוונות. חובר שליטה על הסוגרים או טפטוף עלולים להתרחש אצל קשישים אשר במהלך השנים התרופפו השרירים והיכולת לשלוט על הסוגרים אבדה להם. כמו כן קיימות סיבות נוספות שעלולות לגרום למצב כזה. הריון ולידות מרובות או לידה נרתיקית של עובר גדול מהרגיל, גיל המעבר אצל הנשים מפחית באופן דרסטי את רמת ההורמונים בגוף ועלול לגרום גם למצב של חוסר שליטה על הסוגרים. מחלות כמו פרקינסון וטרשת נפוצה עשויים אף הם לפגום ביכולת הנחוצה והמתבקשת של שליטה על סוגרים. הגורמים השונים מביאים את האדם למצב כאוב של חוסר שליטה שמעיב על החיים ומגביל אותו מאוד במהלך היום יום שלו.

האם יש פתרון למצב הלא נעים הזה?

אין ספק שמצב כזה בו אדם נתון בחוסר שליטה על סוגרים, בין אם מדובר במצב קל של טפטוף ובין אם מדובר במצב חמור של חוסר שליטה טוטאלי, הוא נמצא במצב מביך שמעמיד אותו במקום של חוסר נעימות וכן חוסר נוחות עם עצמו וניקיון גופו. שכן קשה מאוד לשמור על הגיינה עצמית כאשר יש דליפה של שתן או חוסר שליטה על סוגרים. רפואית ניתן לשפר מצבים כאלו באמצעים שונים. אבל בכל מקרה אין צורך לסבול מחוסר נעימות ומריחות לא נעימים. כי אם קיימים בשוק מוצרי ספיגה מגוונים בגודלם ובגזרה שלהם, יכול כל אחד הנצרך לפתרון שכזה למצוא את המוצר המתאים ביותר עבורו מכל המגוון הקיים. חיתולים למבוגרים יכולים להציל את המצב לבעיה של בריחת שתן למבוגרים. שימוש במוצר ספיגה איכותי מבטיח איכות חיים ונוחות מקסימלית. כך אפשר לחיות בשלום לצד הבעיה של בריחת שתן. חיתולים למבוגרים מהווה פתרון מעולה לבעיה.

התאמה למצבים שונים

בשביל לספק לכל אחד את המוצר המדויק המתאים לו עמלים בבתי החרושת לייצור מוצרי ספיגה על תכנון וייצור של מוצרים ייחודיים ומותאמים למטרה. ניתן להשיג מוצרים שונים בגזרות שונות ובאיכויות שונות. אשר כל מוצר מציג פתרון מתאים לנתונים שונים. יש מוצרים מתאימים לגבר ולאישה, למבוגרים מוגבלים ולאנשים שחשובה להם הגמישות והתנועתיות. התאמת המוצר ובחירה נכונה יבטיחו שימוש נוח ומוצלח, כזה שישתלב היטב ביום יום שלכם בלי להוות מטרד. כך תגלו שאפשר בעזרת מוצרים נכונים לחיות בהגיינה ובניקיון למרות הכול.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI