דף הבית ביטוח ביטוח כללי ביטוח נסיעות מורחב
ביטוח נסיעות מורחב
אבי 10/08/16 |  צפיות: 2240

לא פעם קורה שאנשים צעירים לאחר צבר יוצאים לתור בעולם הגדול, מתוך כוונה להתגלגל, לזרום ולראות מה יוליד יום. מכאן שהם אינם סגורים לגבי ארצות היעד, אינם סגורים אם הם מעדיפים טיול רגוע, או טיול שמערב פעילות אתגרית, לא יודעים אם יחזרו כעבור חודשיים או שנה וכדומה. אי ידיעה זו מאפיינת את הקסם של גיל הנעורים, בו ניתן לתת לחיים לקרות, כאשר כל פנייה היא סקרנות גדולה שמובילה להרפתקה חדשה. לצד מגוון היתרונות שמושך אליו טיול שכזה, לא פעם עומדים אותם צעירים חסרי תשובת לנוכח שאלת הפקיד: "איזה תכנון מתכננים"? ועל כן נוצרת תחושה שהם חייבים לקבל תשובה, על מנת שתיבחר עבורם אופציית הביטוח המתאימה ביותר.

להחליט תוך כדי

לא יהיה זה נכון עבורם לבחור באופציה של ביטוח נסיעות תרמילאים, ולא יהיה זה נכון עבורם לבחור באופציה של ביטוח נסיעות רגיל, ולו כי הטיול טרם התחיל ויש יותר סימני שאלה מסימני קריאה. ובכן אין להיבהל ממצב שכזה, ובטח שאין להמר על הביטוח היותר יקר רק על מנת לצאת מכוסים מכל הכיוונים. אם כן מה עושים? ובכן בוחרים באופציה של ביטוח רגיל, אך מחזיקים באופציה להרחיב אותו בעת הצורך. מכאן שאם תוך כדי טיול מגיעים למקום שמציע אטרקציה שכוללת ספורט אקסטרים, ניתן להרים טלפון ולהרחיב את החבילה, או אם בעת הטיול באירופה פוגשים חבורה שממשיכה לדרום אמריקה ואתם מבקשים להצטרף אליהם, גם אז ניתן להרחיב את החבילה- פשוט ונוח!

ביטוח תרמילאים

אם אתם כן יודעים מראש שהכיוון שלכם הנו טיול תרמילאים, הרי שמומלץ מראש להצטייד עם ביטוח נסיעות מתאים. מה כולל ביטוח שכזה? ובכן בין היתר מדובר על הטסה רפואית ארצה (אם מתעורר הצורך), פעולת איתור וחילוץ, הגשת סיוע בעת פגיעה מסמים, כיסוי כבודה ועוד מגוון דברים שאינכם רוצים להגיע לסיטואציה שתממשו, אך יחד עם זאת לא הייתם מוותרים על הידיעה שאתם מבוטחים באופן מקצועי ואיכותי.

היערכות מקדימה

לבסוף טיפ, ממש כשם שיש לעבור חיסונים כמה שבועות בטרם יוצאים לטיול אחרי צבא, כך גם יש לטפל בנושא הביטוח לא ברגע האחרון, ולו על מנת שתוכלו למצוא את החברה המתאימה לכם ביותר, חברה שיודעת להציע מענה מדויק עבור הצרכים שלכם. מכאן שיש לשאוף לביטוח איכותי, במחיר נמוך ולהימנע מביטוח שכולל פרמטרים שמיותרים עבורכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI