דף הבית מיסים מס הכנסה ראש שקט לפיתוח עסקי
ראש שקט לפיתוח עסקי
יחיאל לוי 09/08/16 |  צפיות: 5402

בכל מדינה מתוקנת שדואגת לאזרחים שלה יש המוני זכויות שמעוגנות בחוק ומאפשרות לכל אדם לחיות את החיים עם מקסימום של חופש ואפשרויות של חיים בצורה שאותה הוא מוצא לנכון לחיות, אך יחד עם כל הזכויות האלה ולצידם מונחות להן גם סך של חובות שבהן חייבים לעמוד האזרחים אחרת הם נושאים בעונשים הכתובים לפי חוק המדינה. דבר זה כולל בהכרח את היד שמצליחה לאגור את כספי המדינה - רשות המס.

כל האזרחים חייבים לשלם את המיסים עבור הרווחים שלהם כאשר יש יוצאי דופן ההתאמות עבור כל סוג של הכנסה שעליה בין כה וכה יש לדווח, גם אם היא לא במעמד של גביית מס. איך יודעים מה בדיוק צריכים לשלם מבחינת תקנות מס הכנסה כאשר מדובר בעסק מתחיל? קראו את הדברים הבאים.


פשוט מנהלים את העסק

זה לא מספיק כי עסק שנמצא בתחילת דרכו מצריך ניצול של משאבים שלרוב נלקחים בתור הלוואה מאחד הבנקים בישראל, יש גם המון עבודה של תשתית שבעזרתה מקדמים את העסק עוד עוד קדימה כדי שזה יצמח ויחזיר את ההשקעה בו עד אשר זה יתחיל להפיק רווחים גדולים יותר ויותר.

במהלך כל התקופה המאוד עסוקה הזו איך יודעים כי עומדים בכל תקנות מס הכנסה ומבצעים את העברת הדוחות בדיוק נכון וללא כל שגיאות שיכולות לעלות במכתב מאיים בו מצוין כי הדוחות אינם תקינים ויש לשלם ריביות עבור תקופה שלמה שלא הועברו כספים אלה? עסקים רבים בוחרים להעביר את האחריות הכבדה הזו אל רו"ח חיצוני שיכול לעבור על כל הדוחות הכספיים ולהעביר את כל המידע הנדרש לרשויות המס כדי שבעל הנכס יוכל להמשיך ולפתח אותו בלי התעסקויות אחרות שיסיחו את דעתו מן העיקר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI