דף הבית רפואה ובריאות בריאות גיל הזהב בריחת שתן
בריחת שתן
אבי 04/08/16 |  צפיות: 6539

התופעה של בריחת שתן מפריע למיליונים של אנשים ברחבי העולם. כאשר אתם משתמשים במוצרים של דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים תוכלו לחוש שלווים יותר לחוצים פחות מחשש לבריחת שתן, במצבים שונים בחיים. דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים מותאמים לנשים ולגברים וכן מותאמים לרמת בריחת השתן שאתם סובלים ממנה.

תופעות של בריחת שתן

בריחת שתן היא למעשה שליטה מופחתת בשלפוחית השתן. כך יש בריחה של שתן באופן בלתי רצוני. יש תופעה זמנית ותופעה קבועה של בריחת שתן. יש מצבים שאפשר לרפא בריחת שתן במקרים רבים ניתן לצמצם בריחת שתן ולהחזיר לסובלים ממנה יותר איכות חיים. חולשה ברקמות אשר תומכות במתן שתן יכולה לגרום לבריחת שתן וגם פעילות יתר בשרירים בצדי השלפוחית  גורמת לבריחת שתן. אצל נשים אחרי ניתוחים לידות כריתת רחם או הריון יש נטייה לדליפת שתן. יש מחלות שחלק מהתופעות שלהם כוללות בריחת שתן כמו מחלת פרקינסון או טרשת נפוצה.

פעילות שלפוחית השתן

שלפוחית השתן בצורה רגילה עובדת בדרך שהשתן נאגר בתוך שלפוחית השתן, כאשר מטילים שתן השרירים מסביב השלפוחית מעבירים את השתן לשופכה זהו צינור מתחת לשלפוחית השתן. השרירים בשופכה משתחררים ונותנים לשתן לזרום. כל התהליך הזה מתבצע באופן רצוני ומתוך שליטה. כאשר יש בריחת שתן,  שתן עובר מהשלפוחית לשופכה ומשם מחוץ לגוף ללא שליטה. יש אנשים שיש להם בריחת שתן בזמן מאמץ כלומר כאשר יש לחץ של הבטן בשלפוחית השתן יכולה להיות בריחת שתן. זה יכול לקרות כתוצאה מפעילות כמו הרמת חפצים כבדים צחוק שיעול או התעמלות. דיפנד מוצרי ספיגה למבוגרים מסייעים להתמודד עם התופעה.

דליפת שתן אצל נשים

אי שליטה בשתן בזמן מאמץ קורית פעמים רבים אחרי לידות, בזמן היריון או בתקופה בה הווסת מפסיקה אצל נשים או אפילו בשל השמנת יתר ויש סיבות נוספות. יש מצבים שמרגישים פתאום צורך עז להטיל שתן וזה גורם לפעמים לבריחת שתן. זה נקרא בריחת שתן שקשורה לדחיפות. אנשים שמתמודדים מסוג כזה של בריחת שתן צריכים להגיע לשירותים פעמים רבות ביום ובלילה כדי להטיל שתן. אי שליטה בשתן מתוך דחיפות יכולה לקרות במצב של זיהום בדרכי השתן. או אם השרירים של השלפוחית נמצאים בפעילות יתר או בשל מחלות נוירולוגיות שונות. יש מצבים נוספים בהם שלפוחית השתן דולפת. השלפוחית מתמלאת יותר מידי ולא מתרוקנת כרגיל. ולכן היא דולפת. אנשים במצב כזה מרגישים שהם אינם מצליחים לרוקן את השלפוחית, ויש להם זרם שתן חלש בלבד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI