דף הבית רפואה ובריאות דיאטה ותזונה עוברים אל אורח חיים בריא
עוברים אל אורח חיים בריא
יחיאל לוי 15/06/16 |  צפיות: 5041

יותר ויותר מדברים על כך שאנחנו מכורים לסוכר ולמלח אשר את נוכחותם אפשר להרגיש במידה רבה כמעט בכל סוג של מזון שאותו אנחנו מכניסים אל הפה. תעשיות המזון בארץ ובעולם מזמן כבר הבינו כי אם הם רוצים להגדיל את מחזור המכירות שלהם הם צריכים להעשיר את המזון שהם מייצרים בסוכר ובמלח אשר הופכים את האדם שאוכל מכל אלה לבעל תשוקה הולכת וגוברת לאחוז גבוה יותר של שני אלה.

כך חוש הטעם הולך לו לאיבוד בדרך וכבר אי אפשר להבין או לרצות להבין מהו אוכל בריא ונטול תוספות אדירות של סוכר ומלח. אז אתם רוכשים כל מיני דברי מזון שהם ללא תוספת סוכר וללא מלח, אך עדיין מרגישים כי הגוף אינו רגיל לטעם הדל הזה וחוזרים אל סורכם בצורה די מהירה?


עד אשר במדינות השונות שמסביב לעולם יוסרו מן המדפים כל המוצרים הלא בריאים הללו כדאי לאמץ שיטה הדרגתית שמאפשרת לגוף להסתגל אל הטעמים הטבעיים של סוכר ומלח כפי שהם קיימים בצורה טבעית. איך עושים את זה? חברת הרבלייף מסייעת במידה רבה עם שלל של מוצרים שיכולים להפוך כל הרגל לא בריא לכזה שהגוף יאמר עליו תודה.


משנים את ההרגלים

מילת המפתח עבור מעבר אל אורח חיים בריא היא הדרגתיות. אף פעם לא מומלץ לחרוג מכל מה שהורגלנו לעשות ובבת אחת לשנות את ההרגלים מכיוון ששינוי זה לא יחזיק מעמד באופן זה.

הדרך הכי מומלצת היא הורדה איטית של כל מה שלא בריא והכנסה של פעילות גופנית וצורת אכילה שתיצור את הכניסה בשלבים אל עבר דרך חיים שתספק את כל מה שאדם צריך מבלי שירגיש חוסרים של כל הדברים שאותם התרגל לעשות בצורה מאוד מסוימת במשך שנים ארוכות. הכנסה של כמה ממוצרי הרבלייף בצורה הדרגתית תאפשר לספק את החשק למתוק או לנשנושים בשעות שבין הארוחות ותסייע להתקדם אל עבר המצב הרצוי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI