דף הבית עסקים שיווק ופרסום אירוע עסקי שעושה את כל ההבל
אירוע עסקי שעושה את כל ההבל
יחיאל לוי 04/06/16 |  צפיות: 1173

אם נבדוק זאת היטב נראה כי לא חסרים מקומות שבהם ניתן לערוך אירוע עסקי עבור החברה שלנו כאשר זה לא לגמרי משנה אם מדובר באירוע עבור העובדים או באירוע עבור הלקוחות. אולם, אם נבדוק בצורה יסודית יותר את ההבדלים בין מקום אחד לאחר עבור ארגון של אירועים עסקיים נמצא את ההבדלים בין כל המקומות אשר מציעים אל ערכית האירוע עבור העסק שלנו לבולטים וחשובים לשם הצלחת האירוע.

אז אלו דברים יכולים להיות הגורמים שיניעו את האירוע לקראת סימנים של הצלחה או שישאירו את האנשים עם טעם לא ממש בולט של מה שכוונו להשיג אחרי כל ההשקעה הרבה של זמן וכסף? להלן כמה עיקרים שיעשו את כל ההבדל.


הגורמים שמניעים אירוע להצלחה

1. בחרו במיקום שלא יצריך מהלקוחות או מהעובדים לטרטר את עצמם עד לאזור מרוחק מן המקום בו הם מתגוררים או עובדים. מיקום מרכזי יעשה את העבודה בצורה נהדרת ויגרום לרמה גבוהה של הגעה עבור אירועים עסקיים חשובים.

2. חשבתם על האופן שבו צריכים להגיע המוזמנים אל האירוע שלכם? כבדו את המעמד ואת השם של החברה על ידי ארגון של הסעות מסודרות מנקודת איסוף מרכזית שאליה מגיעים כל המוזמנים ולאחר מכן יכולים גם לחזור אליה ולא לדאוג לגבי הדרך הארוכה חזרה לאחר סיום האירוע.

3. צרו את האווירה שאותה אתם רוצים לקבל אירוע שלכם על ידי העיצוב של המקום, האוכל שאתם מזמינים מחברת הקייטרינג והציוד שאתם מביאים עבור העברת האירוע מתחילתו ועד סופו. ככל שתשקיעו יותר בפרטים הקטנים תקבלו את כל ההבדל בין אירוע עסקי פשוט לאירוע שישאיר את החותם שלו על כל אחד מן המוזמנים אליו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI