דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר איכות מים מסוננים של תמי 4
איכות מים מסוננים של תמי 4
אבי 07/03/16 |  צפיות: 1063

בקניית בר מים לבית, המניעים שלכם לקנייה יכולים להיות מניעים של נוחות והם יכולים להיות מניעים של איכות. מצד אחד, אתם עשויים לרצות את הנוחות שבמזיגת כוס מים קרים או כוס מים חמים בלחיצת כפתור, ואף להיות מסוגלים להכין לעצמכם כוס מים מוגזים כשכל תהליך ההגזה מתבצע באופן אוטומטי בתוך המכשיר. מצד שני, אתם עשויים לרצות איכות מים גבוהה יותר, פחות חיידקים, פחות מזהמים, יותר טעם ויותר צלילות. מה שחשוב להבין הוא, שמכשיר בר מים תמי 4 מספק לכם את שני הערכים הללו במקביל, ואתם לחלוטין לא צריכים לבחור בין השניים.

נוחות שימוש ואיכות מים

נוחות השימוש במכשיר בר מים תמי 4 הוא כמובן שיקול משמעותי, לצד השיקול של מעבר לשתיית מים מסוננים על פני שתיית מי ברז. למעשה, פיתוח הטכנולוגיה הנדרשת וכניסת ברי המים אל השוק הוא זה שאיפשר את המצב בו קיימים אין ספור בתי אב בישראל, בהם מותקן מכשיר כזה, וייתכן שלו השימוש במכשיר היה מסורבל ומסובך, אנשים היו מוותרים על הנושא של איכות המים, וממשיכים לשתות מי ברז. אלא שבפועל, מדובר על מערכת שיודעת להציע גם איכות גבוהה של מים בטעם צלול ונקי, וגם נוחות שימוש של מזיגת מים לכל שימוש, בלחיצת כפתור אחת.

החשיבות בהחלפת מסנני הפחם הפעיל אחת לתקופה

יחד עם זאת, על מנת להבטיח את איכות המים לאורך זמן, חשוב מאוד להקפיד על החלפת המסננים במכשיר אחת לתקופה, כפי שמבקשות הוראות היצרן. מסננים אלה הם מסננים מתכלים הסופחים אליהם את המזהמים במים. בשלב מסויים, יכולת הספיחה שלהם הולכת ומצטמצמת כשהם "נסתמים" מכמות המזהמים שהם מכילים בתוכם. זאת אולי, דרך אגב, ההוכחה הטובה ביותר ליעילות של בר מים תמי 4 בסינון מים, כאשר רואים את המסננים העמוסים במזהמים שאותם חסכו מגופכם.

החלפה גם של נורת האור האולטרה סגול

בהתאם להיקף השימוש במכשיר, יש לבצע החלפה של המסנן במסנן חדש, על מנת להבטיח את כושר הסינון הראוי שממנו אתם רוצים ליהנות. כמו כן, בתוך המכשיר מותקנת נורת אור אולטרה סגול האחראית על השמדת החיידקים והבקטריות בזרם המים, וגם את הנורה הזאת יש להחליף אחת לתקופה, או לפחות לבדוק את תקינותה, וגם בהיבט זה מספק היצרן הוראות מדוייקות כיצד לבצע את הבדיקה, ומתי להחליף את הנורה על מנת להבטיח איכות גבוהה של מים מסוננים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI