דף הבית עסקים שיווק ופרסום מקפצה שיווקית לעסק
מקפצה שיווקית לעסק
יחיאל לוי 28/02/16 |  צפיות: 1378

למרות שרבים מאיתנו רגילים לראות בחולצות שיש עליהן הדפסה פריט אופנתי ששמור אולי לשנות השמונים ולכאלה שצעירים בנפשם ורוצים ממש לחוות את דעתם בנושא כל שהוא, השימוש באותן חולצות מודפסות הוא דבר שמאפשר לעסקים רבים לפרוץ אל התודעה של קהל הלקוחות הקיים והחדש על ידי פעולה אחת פשוטה – הקצאה של משאבים עבור יצירה של מתנות שניתנות ללקוחות ועליהן נמצא הלוגו של בית העסק.

לא מדובר בעלויות יותר מידי גבוהות ובהחלט עסקים מכל מיני גדלים יכולים לשאת בהוצאות כספיות עבור יצירה של חולצות אלה בהתחשב ברמה הגבוהה של היעילות שהן מספקות בחזרה. עם הדרך השיווקית הזאת שמאפשרת לקבל כל כך הרבה יתרונות על ידי הדפסה על גבי חולצה פשוטה אין כל ספק כי חשוב לכל בית עסק לנצל את האפשרויות הפתוחות בפניו לשם הגדלת מעגל הלקוחות שלו.

כולם אוהבים מתנות

יש כאלה שיאמרו כי "שונא מתנות יחיה" ואחרים יציינו בפניהם כי "אם נותנים לך תיקח, אם מרביצים לך תברח". האמת היא שכולנו אוהבים לקבל מתנות. זה גורם לנו להרגיש אהובים ושלמישהו שם שמקבל את ההחלטה להעניק לנו את המתנה אכפת לו ממנו וממה שאנחנו חושבים על המקום הזה שאיתו אנו מבצעים עסקים באופן קבוע או ארעי. המטרה העילאית היא לתמוך בלקוחות שכבר קיימים במאגר ולמנוע נטישה שלהם וגם לצרף לקוחות חדשים.

איך עושים את זה בקלות? מצרפים במתנה חולצות מודפסות שנשלחות ללקוחות וותיקים כדי לשמור עליהם מפני התחרות הקיימת ומעבר אל המתחרים ומענק של מתנה מעין זו ללקוחות חדשים שרוצים להצטרף ומתלבטים. פעולה זו סוגרת את ההתלבטות במידה רבה ודוחפת את הלקוח אל עבר ביצוע העסקה. באופן זה כולם יוצאים מרוצים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI