דף הבית רפואה ובריאות בריאות עיניים החופש לראות
החופש לראות
יחיאל לוי 23/02/16 |  צפיות: 5178

עוד בשנים המוקדמות של ההתפתחות שלנו בתור ילדים ההורים ניגשים איתנו אל בדיקת ראייה מוקדמת אשר בעזרתה מוודאים האם הראייה מתאימה אל שלב ההתפתחות בו אנו נמצאים ויודעים לומר האם נזדקק בשלב מאוחר יותר למשקפיים או שהראייה שלנו, תודה לאל, ממש לא עברה בתורשה מן ההורים ששניהם בעלי אמצעי לתיקון הראייה.

אולם מה עושים כאשר נראה שלא ממש זכינו לראייה חדשה וצריכים להשתמש באמצעי כל שהוא? את ההנחיות הראשוניות יעניק רופא העיניים מן הסתם לאחר בדיקת העיניים כאשר לאחר מכן ניגשים אל אופטומטריסט מומלץ בעיר המגורים ששם מתאימים את האחד מבין השניים – עדשות מגע או משקפי ראיה בסגנון שמעדיפים. כמובן שאם מדובר בגיל שבו העיניים הסתיימו להתפתח אפשר לגשת אל טיפול בלייזר שמחזיר את העיניים אל רמת ראייה אופטימאלית, אבל כאמור זה לא מתאים לכל אחד.

משקפיים או עדשות?

הבחירה בעדשות מגע הייתה די ברורה כאשר הן יצאו אל השוק וכבשו את כל מרכיבי משקפי הראייה בסערה רבה, אולם בשנים האחרונות זה נעשה די אופנתי להסתובב עם משקפיים גם אם הם לא כאלה שנועדו לתיקון הראייה אלא רק עבור השיפור של הלוק שאותו בחרנו ליום מסוים. ליין שלם של משקפי ראייה אשר מגיעים עם מסגרות שעוצבו על ידי מעצבי על ממותגים בכל רחבי העולם צברו פופולאריות רבה כך שממש שלא צריכים להרגיש לא אופנתיים כאשר מרכיבים משקפיים על פני עדשות מגע.

הבחירה בעדשות מגע יכולה להיות גם דבר משולב כאשר ניתן בקלות לעבור מן האחד אל השני באם קיימות שתי האופציות בבית, במספר העדכני שלהן. כך כל אדם יכול לפתח לעצמו מראה יוצא דופן או סטנדרטי מבלי להרגיש את אי הנוחות של ראייה שהיא פחות ממושלמת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI