דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר אריזות מתנה יעילות ויפות
אריזות מתנה יעילות ויפות
יחיאל לוי 25/01/16 |  צפיות: 2578

אין כמו להיכנס אל חנות ולרכוש את המתנה שמחפשים עבור אדם שאוהבים. הדבר שהכי מהנה הוא קבלת אריזת המתנה והניסיון לנחש מהיכן רכשו את המתנה שמתחבאת לה בתוך האריזה היפה, כאשר רוב האריזות כבר מסגירות בצורה די ברורה היכן הן נרכשו וזה לא אומר שדבר זה פוגע באיכות או ביופי של האריזה כלל. בתי עסק רבים מוצאים לנכון להשקיע ברכישה של שקיות אריזה מותאמות מראש על מנת לספק ללקוח את חוויית הרכישה הנעימה ביותר, כאשר לכל אחד יש אג'נדה קצת שונה.

הצרכים המיוחדים של כל עסק

כל עסק כבר מכיר ויודע את הצורך של שלקוחות לבצע רכישה שלפעמים היא מיועדת עבור אדם אחר בתור מתנה. בעקבות הדרישה רבה של אנשים לרכוש מתנות לאהובים שלהם והרצון של בתי העסק השונים לרצות את הלקוחות ולהעניק להם שירות מלא גם לאחר התשלום, הם דואגים בצורה שונה לאריזה של המוצרים אשר נרכשו בחנויות שלהם גם עבור מתנה. חלק ישקיעו ביצירה של אריזות מוכנות מראש ואחרים יציבו עמדות עטיפה עצמאיות שכל לקוח יוכל להשתמש בצורה שנוח לו.


עמדות אריזה עצמאיות – עמדות שבהם קיים גלגל ענקי של נייר עטיפה שממנו קל לחתוך בקלות את הגודל הנדרש, לעטוף את המתנה ולסגור אותה עם נייר הדבק שנמצא אף הוא בעמדה זאת. שירות נוח ללקוח שאינו מצריך את המוכרנים לבצע עוד משימות ומסייע לתור להתקדם בצורה מהירה ללא הצורך בעטיפה של המוצרים שמגיעים בגדלים מאוד מגוונים שלא יכולים לייצר עבורם שקיות אריזה מוכנות מראש.


אריזות מוכנות לשימוש – הטרנד האחרון של חנויות רבות שמגיעות כבר מצוידות עם אריזות שקל לפתוח, להכניס אליהן את המתנה ולסגור אותן. מעין שקיות אריזה מקושטות בשם/לוגו החנות שקל מאוד לתפעל וחוסך זמן ארוך של המתנה עבור אריזה אישית בכל צורה אחרת. כך גם המוכרת מתפנה ללקוח הבא וגם הלקוח יכול לסיים את הרכישה במהירות אף הוא.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI