דף הבית ספורט וכושר גופני אימונים שפרו את עצמכם
שפרו את עצמכם
יחיאל לוי 13/10/15 |  צפיות: 6082

כל אחד מאתנו רוצה להיות הגרסא הטובה ביותר של עצמו. לשם כך אנחנו דואגים לאכול נכון, ללמוד, לעבוד וגם לבצע פעילות ספורטיבית שתסייע לנו לשמור על הבריאות הפיזית והנפשית שלנו.

אולם, אם היו מספרים לכם כי אתם יכולים להיות ברמה ספורטיבית גבוהה, מבלי להשקיע שעות ארוכות של אימון במכשירים שונים ועדיין להשיג את המראה החטוב והבריאות הפיזית בעזרת ems gym ליד הבית שלכם, האם הייתם מאמינים לכך?

גרו את השרירים

האמת היא שתחום ems gym כבר קיים תקופה לא קצרה ברחבי העולם וזמן ארוך עוד יותר עבור אנשים אשר היו משתמשים בשיטת אימון זו בשל היותם ספורטאים מקצועיים שנדרשו לטפל בפציעות ולחזק את הגוף בצורה מהירה ונקודתית.

אימון על ידי פולסים חשמליים אשר נשלחים אל השרירים ומבצעים את הגירוי הנדרש עבור האימון שלהם, הינה דרך חשובה לשמור על הכושר מבלי לאבד שעות רבות שיכלו להיות פנויות עבור עיסוקים רבים.

בעזרת גירוי שרירים חשמלי EMS ניתן להשיג את התוצאות הרצויות בלי להשתעבד למכשירי הכושר ואינספור של סטים של תרגילים בכל פעם עבור קבוצת שרירים נבחרת, מכיוון שמדובר באימון של כמה קבוצות של שרירים בו זמנית.

מוכח מדעית ובטוח רפואית

בכל הנוגע לאימון בעזרת ems gym חשוב להבין כי מדובר בתחום וותיק אשר נבחן על ידי מספר לא קטן של מחקרים אשר בחנו את הסיכונים הבריאותיים, את ההישגים מבחינת חיטוב ואימון השרירים, את השיפור בטיפול בפציעות וטיפול במצבים רפואיים אחרים. בכל אחד מן המחקרים הללו נבחנה שיטת האימון בעזרת גירוי חשמלי של השרירים ונמצא כי אכן מדובר בשיטה חדשנית לא רק עבור פעילות גופנית, אלא גם עבור שיפור מצבם הבריאותי של אנשים בעלי פציעות מרקע ספורטאי או מכל סיבה אחרת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
הטרנדים הבולטים של צבעי מתכת לשנת 2019
מן הרגע בו החלו צבעי האפור להשתלט על כל האזורים של הבית זה היה רק עניין של זמן עד שאר הצבעים הללו יגיעו עם מניפה שלמה גם עבור צבעי מתכת עצמם.

רוכשים רכב משפחתי חדש
18/08/19 | צרכנות
איך כולם מבצעים מימון רכב חדש ?

היתרון של מיטה עם ארגז
14/08/19 | רהיטים
אם כבר מהרהרים ברכישה של מיטה זוגית או מיטת יחיד חדשה, זה חשוב מאוד לשקול גם את הפרמטר של הוספת ארגז מצעים אל המיטה הזו.

עושים כושר בצורה בטוחה
חדר כושר צריך להיות כזה שמקדם בטיחות בכל אימון, וזה מה שיוצר משטח גומי לרצפה שבו

אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI