דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות אירוע בר/בת מצווה בלתי נשכח
אירוע בר/בת מצווה בלתי נשכח
Daniel.B 29/09/15 |  צפיות: 2327

לאירוע בר/בת מצווה מוזמנים בדרך כלל מעגלי אורחים הכוללים קרובים, מכרים, וכמובן חבריהם של בן/בת המצווה. אם בחרתם באירוע רב משתתפים או בחגיגה משפחתית, מומלץ לקחת בחשבון את כל הגורמים הקשורים, ולתאם באופן מחושב את ציפיותיהם של כל המשתתפים באירוע: לאורחים חשובה הגישה למקום, למארגנים חשובה זמינות הספקים, לבני בר/בת מצווה חשוב שחבריהם יאהבו את האירוע.

תיאום הפרטים החשובים, הן עבור האורחים, הן עבורכם כמארגנים וכמובן עבור בן/בת המצווה, מציג לכם את קשת הפרטים שלפיהם תוכלו לבחור את מקום האירוע. בנוסף, רצוי לא להשאיר את ארגון האירוע לרגע האחרון, אלא להתחיל בהכנות זמן רב מראש.

אף כי תכנון אירועים הוא תהליך 'סטנדרטי' למדי, שכולל הכנת רשימת מוזמנים, הזמנת מקום לאירוע, בחירת הקייטרינג, הדי ג'יי וכד' ולפעמים גם אטרקציה מיוחדת, יום בר/בת מצווה הוא יום מיוחד מאד לצעירים. יום שמסמל עבורם את המעבר מילדות לבגרות. לכן חשוב לשמוע את דעתם ואת ציפיותיהם מהאירוע, ולתכנן איתם אירוע שיהיה מושלם עבורם.

כמה טיפים לתכנון אירוע בר/בת מצווה בלתי נשכח שכולם יאהבו:

הגעת האורחים:
מן הסתם, חשוב שכל המוזמנים יגיעו לאירוע החגיגי. לכן, יש לוודא מראש כי הגעת האורחים למקום האירוע תהיה נוחה וקלה.
מומלץ לוודא כי בתאריך ובעונה לקיום האירוע, המקום ממוזג, וההגעה נוחה.
לוודא כי בקרבת האולם או מסעדת האירועים ממוקמים מקומות חנייה ואמצעי תחבורה.
אפשר לספק לאורחים אמצעי תחבורה לאיסוף והגעה, או להוסיף להזמנות הנשלחות מפת הגעה ואפילו אפליקציה.

בחירת מקום האירוע:
רצוי לבחור באולם שיעניק חוויה נפלאה לכלל האורחים, המבוגרים והצעירים, כאשר ללא ספק, אווירת המקום היא פרמטר חשוב להצלחת האירוע.

אווירה חווייתית:
ניתן לשלב באירוע הפעלות לגיבוש האורחים, לבחור בהשמעת מוזיקת רקע ייחודית, או לשלב אמצעי תאורה מיוחדים. ניתן לתכנן אירוע קונספט במיוחד למסיבת בר/בת המצווה, על פי טעמם של חתני השמחה.

אווירה ונוף: 
מתחם אירועים בירושלים עם נוף מקסים, אוכל מעולה ואירוח מזמין הם הבטחה למסיבת מצווה בלתי נשכחת.

תכנון יום חוויתי ומעניין:
רבים מעדיפים לתכנן את בר/בת  המצווה כאירוע חוויתי, אם כחוויה לצעירים בלבד או כחוויה לכלל המוזמנים, לדוגמה, טיולים בחיק טבע, פעילויות מאורגנות, ביקורים במוזיאונים, סיורים מודרכים באתרים מעניינים ועוד.
בין האתרים האפשריים והמתאימים למסלול טיולים ליום בר/בת מצווה, ירושלים היא אחד המקומות המעניינים והיפים ביותר.

מסלולים ואתרים:
ניתן לבחור במגוון של מסלולי טיולים מודרכים ובסיורים באתרים המרתקים של העיר.

עלייה לתורה:
אף כי מבחינה דתית ניתן להפריד בין מועד העלייה לתורה ומסיבת בר המצווה, תכנון  בת/ בר מצווה בירושלים הוא הזדמנות פז לשלב חגיגת  בר מצווה בכותל עם בילוי בלתי נשכח בעיר הקסומה, את היום הנפלא מסיימים בארוחת בר/בת מצווה חגיגית  באולם אירועים בירושלים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Daniel.B


 


מאמרים נוספים מאת Daniel.B
 
שחזור הודעות וואטסאפ - התמודדות עם החידושים הטכנולוגיים
מידע הוא נכס בעל ערך רב. וכיום, עת כולנו מרבים לעשות שימוש בתקשורת כתובה הדבר נכון שבעתיים. כל אחד מאתנו מחזיק בידיו המון מידע, קבצים ואינפורמציה שעשויים להיות בעלת משמעות רבה מבחינות שונות. לדוגמה, בהיבט משפטי, פיננסי, כלכלי ואפילו פוליטי או חברתי.

ללמוד אנגלית בדרך חוויתית
בעידן הגלובלי שבו אנו חיים, כמעט בלתי אפשרי להתקדם מקצועית מבלי ללמוד לדבר אנגלית ברמה גבוהה ביותר. תכניות הטלוויזיה שבהן אנו צופים, משחקי המחשב שאנו משחקים וכמובן, האינטרנט שבו אנו גולשים חלק ניכר משעות היממה משפרים באופן משמעותי את האנגלית שלנו - אך לא מספיק כדי לשדרג אותה לרמה שתאפשר לנו להתחרות בדוברי אנגלית כשפת אם במשרות המחייבות כישורים מסוג זה.

איפה מעדיפים לבלות את הקיץ? סאמר קאמפ או סאמר סקול
יש שמעדיפים לבלות את הקיץ לא בסאמר קאמפ עם חברים וחוויות מתחרויות ופעילויות ספורטיביות, אלא בסאמר סקול, וזה במטרה לשפר את האנגלית שלהם לפני תחילת שנת הלימודים.

מערכות מיגון אזעקה ומעקב
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

להיות מדריכים במחנה קיץ
הדרכה במחנה קיץ בארה"ב היא חוויה מעשירה לבני הנוער שמקבלים הזדמנות לחוויה נפלאה הרחק מהבית, אך גם למדריכים השוהים במחנה במהלך תקופת הפעילות. כדי להיות מדריך סאמר קאמפ יש לעמוד בתנאי העסקה בסיסיים הכוללים תעודת סיום לימודים והכרה טובה של השפה האנגלית.

סרט תדמית לחברות ועסקים
הפקת סרט תדמית מתבצעת כחלק מאסטרטגיה שיווקית או ניהולית של חברות ועסקים, שבשלב מסוים רוצים להציג את ערכי החברה בסרטון תדמית מופק היטב.

הכול על הפקת סרטונים לאירועים
וידאו קליפים הם סרטונים קצרים, שמתאימים כמתנה לאירוע וכדרך נפלאה לחוות מחדש את החתונה, בר המצווה או מסיבת הרווקות בכמה רגעים קצרים. מכיוון שקליפ אורך כמה דקות בלבד, חשוב שיהיה מעניין ושלא יהיה בו רגע משעמם. מידת היצירתיות שבהפקת וידאו קליפים כרוכה בטעם האישי ובבחירה מתוך סגנונות שונים.

יש לכם רעיון לאפליקציה? מה עושים
26/03/17 | פטנטים
רישום פטנטים מבוצע אצל רשם פטנטים של מדינה מסוימת. ניתן לרשום המצאה חדשנית כפטנט אבל קבלת פטנט על אפליקציה מסובכת יותר מקבלת אישורים על המצאות אחרות. בארה"ב מקובל יותר לאשר פטנטים על אפליקציות, אך לא כן באירופה...

איך בודקים אם פטנט קיים
26/03/17 | פטנטים
פטנט הוא זכות שניתנת לממציא לבלעדיות על המצאתו. זוהי זכות מוגבלת בזמן שמתקבלת לאחר הגשת בקשה לרישום הפטנט ושמוגבלת גם למדינה שבה הוגשה הבקשה, אם כי ישנן אמנות בין-לאומיות המקלות על רישום הפטנט גם במדינות החברות באמנה...

5 סיבות מדוע כדאי לשלוח את הילדים למחנה קיץ
חופשת קיץ היא התקופה בה הילדים מבלים במגוון פעילויות שבהן לא יכלו ליטול חלק בתקופת הלימודים. חוגים, קייטנות, פעילויות אקסטרים או טיולים מאורגנים לחו"ל מאפשרים לבני הנוער מגוון אפשרויות לבילוי ולהנאה. מתוך סך הפעילויות הפופולריות שהורים יכולים להעניק לילדיהם בתקופת החופש הגדול, מחנה קיץ בארה"ב, או כפי שהוא מכונה "סאמר קאמפ", הוא חוויה ענקית הכוללת כמעט את כל פעילויות הקיץ האפשרויות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI