דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר ניתוח אף, יתרונות וחסרונות
ניתוח אף, יתרונות וחסרונות
כתיבת מומחים 08/07/15 |  צפיות: 1099

מתכוננים לעבור ניתוח אף? אנו שמחים בשבילכם. אנשים רבים בוחרים לעבור את הניתוח לאחר שנים ארוכות של התלבטות וציפייה. הניתוח טומן בחובו לא רק מראה חדש אלא אפילו שינוי מהותי באופי, בטחון עצמי, רצון להיראות, מוחצנות והרבה שמחה.

כמו לכל פרוצדורה מורכבת גם לניתוח אף ישנם יתרונות וחסרונות. הבאנו כאן כמה דוגמאות בולטות ליתרונות וחסרונות שכדאי להכיר רגע לפני שעוברים את הניתוח.

להשיב את הביטחון העצמי

אנשים שהמראה החיצוני שלהם מפריע להם נוטים לסגל לעצמם מניירות שונות לטשטוש אותם חלקים "פגומים" לכאורה במראה שלהם. אחד הגורמים הבולטים הוא האף. כאשר האף גדול מדי, עקום, בולט, בעל עצם בולטת, בעל מראה משונה, נחיריים גדולות או כל סממן אחר יש נטייה לרצות לשנות אותו.

הסיבה המרכזית בדרך כלל היא הרצון לקבל מראה חדש שישיב את הביטחון העצמי של המנותח. האף הממוקם בלב הפנים שלנו הוא מקור להפחתת הביטחון הזה כבר בשלב הילדות, ניתוח אף מעצב את האף עצמו ובמקביל לכך מעניק בוסט גדול של ביטחון עצמי.

מראה מצודד ויפה יותר

המראה המצודד מתקבל לאחר ניתוח אף לא בכדי. האף, כפי שציינו ממוקם באזור מפתח, לב הפנים. הוא מרכזי ובולט ושינוי של המראה שלו בהחלט משנה מקצה לקצה את מראה הפנים. כאשר האף יפה הפנים יפות, זה מחמיא, מעניק זוהר ואצילות ובאופן כללי יוצר רושם שונה מבעבר.

הסכנה הטמונה בכל ניתוח

הצדדים הפחות קוסמים של הניתוח הם כמובן עצם הפרוצדורה עצמה, כירורגית ופולשנית הכרוכה לא פעם בהרדמה מלאה, שהיא מסוכנת בפני עצמה. יש לקחת בחשבון גם את תקופת ההחלמה המורכבת הגורמת אי נעימות אדירה וכאבים עזים. תופעות לוואי שעלולות לצוץ לאחר הניתוח: אדמומיות, שטפי דם, כתמים על אזור הפנים והצוואר, גרד, בחילות והקאות, כאבי עזים ביותר, קשיי נשימה, פגיעה באזורי הטעם והריח שלכם, תחושת נימלול או אפילו תחושת "עור מתוח". כל התופעות הללו אמורות להיעלם מעצמן, עם זאת במקרים חריגים כדאי לפנות אל הרופא לביקורת ובדיקה מקיפה.

השינוי שיש להתרגל אליו

לאחר הניתוח לא תראו עוד אותו הדבר. עבור רבים זו בדיוק התוכנית אך לא מעט מתקשים להשלים עם המראה החדש שלהם ועוברים תקופת הסתגלות מורכבת, הדורשת לקבל את הפנים החדשות כמו שהן, גם אם הם לא בדיוק מה שחלמתם וגם אם האף יצא רק בערך כמו בציפייה שבניתם לעצמכם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 כתיבת מומחים


 


מאמרים נוספים מאת כתיבת מומחים
 
פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
הילדים הם הדבר החשוב לנו ביותר, זה שאנו עושים הכול בשבילו. כבר מרגע לידתם אנחנו דואגים להם ונותנים להם כל מה שאנחנו יכולים, וכמובן דואגים להם לאוכל, בית לגור בו, וכל מה שהם צריכים. אך טבעי הוא הדבר שנחשוב גם קצת קדימה לשנים הבאות, ואם אנו כאלו אז תוכנית חיסכון לילדים היא משהו שאנחנו חייבים לדאוג לו. ללא תוכנית כזו הם יתחילו את החיים שלהם בלי סכום כסף קטן שידחוף אותם, וללא סכום כסף כזה יהיה להם קצת יותר קשה להתחיל את החיים. פוליסת חיסכון לדוגמא היא אפיק השקעה מצוין ששווה לשקול אל מול הפקמים שמציע

פוליסת חיסכון – יתרונות אפיק השקעה לחיסכון מול תוכנית חיסכון בפק"מ בבנק
כולם מבינים את הצורך בחיסכון של כסף בצד, בין אם זה למטרה כלשהיא ובין אם לא. חיסכון נותן לנו שקט נפשי והרבה יותר אפשרויות מאוחר יותר, כך לדוגמא אם אנו מפרישים כסף בשביל הילדים שלנו אנו יודעים שיהיה להם טוב יותר וקל יותר כלכלית בהמשך. אם אנו שומרים לעצמינו כסף בצד לפנסיה אנו יודעים שבבוא היום יהיה לנו כסף בצד מה שיאפשר לנו להזדקן יותר בכבוד. אך איזו תוכנית חיסכון כדאי לנו שתהיה לנו, איזה מחשבון חיסכון יכול להראות לנו מה הכי כדאי לנו בטווח הרחוק, והאם פוליסת חיסכון עדיפה ממה שהבנק מציע, בדרך כלל עם

אינטראקטיב ברוקר – מי צריך את זה בכלל?
אם אתם חושבים על שינוי קריירה יש לכם לא מעט אפשרויות. אפשרות אחת היא ללכת וללמוד משהו, ללכת למכללה או לאוניברסיטה וללמוד תואר, ולאחר מכן ללכת ולעסוק בו. חלומה של כל אימא יהודייה הוא שהבן שלה יעבוד במקצוע מכובד כמו עורך דין או רופא, וירוויח מצוין, אך היום בשביל להרוויח מצוין לא צריך ללמוד שנים ארוכות ולא צריך תארים כאלו ואחרים. אם אתם מחפשים כיוון טוב בחיים ללכת וללמוד אותו וכמובן גם לעסוק בו לאחר מכן, מסחר בבורסה הוא בשבילכם, ולא משנה אם זה מסחר במניות או בכל מכשיר אחר שהוא.

מסחר בבורסה – כל מה שצריך לדעת
החיים היום לא פשוטים בכלל. אנחנו קמים בבוקר ומתחילים את היום שלנו עם ריצות עם הילדים למערכות החינוך, ולאחר מכן אנחנו מתחילים את היום המטורף שלנו. ריצות ממקום למקום, פגישות, מיילים ומה לא... בסופו של דבר כשאנו מסתכלים על תלוש השכר שלנו אנו מבינים שכל הלחץ הזה וכל הקיצות הללו במקרים מסויימים לא שווים את זה, ואז אנו חושבים על כיוון אחר, כיוון שייקח אותנו למקומות טובים יותר ורווחיים יותר. מסחר בבורסה לדוגמא יכול להיות כיוון מצוין, ולא משנה עם עושים מסחר במניות או מסחר בכל מכשיר אחר שקיים. הנה כמה מי

מוצרי ספיגה לגבר הכוללים תחתונים לוכדי נוזלים, סופגנים ותחבושות
אם אתה מרטיב, והגעת למסקנה שאתה צריך מוצרי ספיגה, כאן נספק לך מידע חשוב על בחירתם. כיצד היא נעשית? מה חשוב לדעת טרם הבחירה? כיצד מבדילה אסכולת מוצרי הספיגה בין המרטיבים ואלו מוצרים היא ממליצה שיהיו לכל אחד מהם? חנות דיפנד למוצרי ספיגה למבוגרים מכילה את סל המוצרים המלא. כאן תדעו מה צריך לרכוש מהם על מנת להקל על שגרת יומכם בצל בעיית ההרטבה שלכם.

חיסכון והלוואה - הילכו שניהם יחדיו...
לעיתים מתרחשים מקרים בהם קורה שאדם שיש לו סכום כסף פונה לבקש הלוואה. אף שבעצם פשוט יותר להשתמש בכסף שלך ולא לחפש הלוואות אצל אחרים, מהי הסיבה לכך שאדם יפנה לבקש הלוואה וישלם עליה ריבית במקום להשתמש בכספו שלו?

הלוואה אונליין – יש כזו חיה
יש הרבה חיות בעולם. היכולת לאתר את אלו שיוכלו להקל מעלינו ולשפר את איכות החיים שלנו – זו החכמה האמתית. אז אם אתם אוהבים לזהות את החידושים ולגלות כמה קלים ופשוטים עשויים תהליכים שונים להיות אתם מוזמנים להכיר את שרות קבלת הלוואות אונליין. להרגיש את הקלות הרבה ואת החיסכון העצום בזמן ובטרדה.

ייעוץ מקצועי הוא דבר חשוב כשרוצים לחסוך לילדים
24/12/15 | רכב
בתור הורים יש כבר לא מעט דברים שאנו יודעים על החיים. הדבר אומר שאנו יכולים לבחון מספר רב של דברים בכל הקשור לחינוך של ילדינו ולניהול משק הבית. אך עם כל הכבוד גם לידע רב שצובר כל הורה בלא מעט נושאים, הרי שלגבי תכנית חיסכון עבור הילדים שלו אין הוא מומחה פיננסי ואין הוא יכול להשוות את עצמו לנציג של מי שמתמחה בתחום זה.

מה הם היתרונות של חסכונות לילדים
אנו מחפשים את הטוב ביותר עבור הילדים שלנו, ולכן אם אנו מתכוונים לעשות מהלכים מסוימים שאמורים להיטיב עם הילדים, הרי שאנו גם מנסים לברר מהם הם היתרונות של מהלכים כאלו. היום הורים רבים בכל רחבי ישראל רוצים להבין מה הם היתרונות של חיסכון לילדים על מנת לדעת האם כדאי לפתוח תכנית כזו והאם היא באמת יכולה לתרום בעתיד הרחוק.

שקמה חיתולים למבוגרים
הזיקנה יכולה להיות מאוד לא נעימה ויש לא מעט בעיות פיזיות שמתלוות אליה. לעיתים זה נראה מייאש מכיוון שאין דרך חזרה מחלק מאותן תופעות לא נעימות ואף כואבות ולעיתים מסוכנות שיש כשמזדקנים, אך אין שום סיבה לוותר סתם כך על איכות החיים ולא לעשות פעולות שיקטינו את הסבל. אחת התופעות הנפוצות יותר אצל מבוגרים היא בריחת שתן למבוגרים, והיא יכולה לתפוס בכל מצב שהוא ובכל זמן שהוא מה שאומר המון אי נעימות עד כדי לעיתים צורך לעזוב את המקום. הרטיבות יחד עם הריח הלא נעים עלולים לגרום לבושה כזו שתוריד את החשק לצאת מהב
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI