דף הבית תיירות ונופש תיירות ונופש - אחר איך להוציא ויזה לארה"ב בצורה מסודרת ואחראית
איך להוציא ויזה לארה"ב בצורה מסודרת ואחראית
יחיאל לוי 02/04/15 |  צפיות: 3523

אין זה משנה האם אתם אנשי עסקים מבוגרים או סטודנטים צעירים המבקשים לצאת לטיול בארצות הברית מחוף לחוף, כל אדם המבקש להיכנס אל שטחה של ארה"ב באופן חוקי מתבקש להציג ויזה מתאימה. ישראלים המבקשים לקבל ויזה לארה"ב נדרשים לפנות אל השגרירות האמריקאית בהתאם לנוהל הבא.

אם אתם מתכננים טיסה לארה"ב כדאי להתחיל את התהליך במענה לשאלה איך להוציא ויזה לארצות הברית המתאימה לצרכים שלכם. חשוב להבהיר כי השגרירות מנפיקה מספר סוגים של ויזות כאשר ישנן ויזות המיועדות לאנשי עסקים, ויזות לתיירים, ויזות המאפשרות עבודה בארה"ב וכן הלאה. במעמד הגשת הבקשה יהיה עליכם לציין איזה סוג של ויזה לארה"ב אתם מבקשים לקבל.

איך להגיש את הבקשה?

השלב הראשון יהיה מילוי טופס הגשת בקשה רשמי, טופס DS-160 אותו תוכלו למצוא באתר האינטרנט של השגרירות האמריקאית. נדגיש כי כל אדם המגיש בקשה לקבל ויזה זקוק לטופס משלו, אם אתם מגישים בקשה גם בשם הילדים עליכם למלא בעבורם טופס נפרד. השלב השני לאחר מילוי הטופס יהיה תשלום האגרה הדרושה לטיפול בבקשה, נציין כי לא ניתן לקבל החזר בעבור תשלום האגרה או להעבירו לאדם אחר. גם מקרים בהם הוויזה אינה מאושרת נדרשים בתשלום אגרה.

איך להתכונן לקראת הראיון?

כל מועמד המבקש לברר איך להוציא ויזה לארצות הברית מיד מקבל אזהרות בדבר הריאיון האישי אותו יש לעבור. בכדי לקבל ויזה לארה"ב אכן יש צורך בריאיון אך אין כל צורך בהכנות מוקדמות. הריאיון מתקיים בשגרירות בתיאום מראש, כל מועמד מעל גיל 14 המבקש לקבל ויזה מחויב בהגעה לריאיון, מועמדים מתחת לגיל 14 או מעל גיל 80 פטורים מריאיון. הסברים נוספים אודות הכנה לריאיון, מענה לשאלות כמו איך להוציא ויזה לארצות הברית והתמודדות עם דחיית בקשות, תוכלו לקבל תוך פנייה אל חברות המתמחות בסיוע לקבלת ויזות כניסה למדינות זרות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יחיאל לוי


 


מאמרים נוספים מאת יחיאל לוי
 
אירוע עם שף עד הבית
איך עדיין שומרים על אווירה חגיגית? לא מתפשרים על האוכל, ומביאים שף פרטי לאירועים שיודע להתעמק באוכל של אירועים קטנים.

מיטה שהופכת לחלל אחסון
13/05/19 | רהיטים
החוסר במקום עבור אחסון הפתרון ריהוט עם שימוש כפול

נסיעה של פעם בחיים
25/03/19 | רכב
לא בהכרח מחכים לאירוע יוצא דופן כדי לפעול בצורה שהיא אינה שגרתית, ובאירועים מיוחדים מחפשים אחר דרך שאיתה זוכרים את היום הזה לטובה

מנהלים את הכסף נכון
בין יועץ ההשקעות שנמצא בסניף לבין בתי השקעות

צבע שמגיע עם אופי
08/03/19 | שיפוצים
צבע הוא באמת כלי רב עוצמה. הוא אחד החלקים המרגשים ביותר של תהליך השיפוץ, המאפשר לבעלי בתים להביע את האישיות שלהם ולהגדיר את העיצוב עבור הרהיטים האהובים עליהם.

זיכרונות מהעיר הקדושה
אחד מן המקומות היותר בולטים עבור צילומים שכאלה הוא אזור ירושלים והסביבה שלה, אולי בעיקר בשל כמות התושבים הגדולה שנמצאים בתוכה.

מתכת צבועה כהלכה
אחד מן החומרים שאותם צובעים בצורה ספציפית למדי היא המתכת, כאשר זה חשוב לבחור צבע למתכת בצורה נכונה,

נראות נהדר ליד הכלה
04/02/19 | אופנה
בחירת שמלות ערב לחתונה בתל אביב לפי פרמטרים שיסייעו לגרום לכל אישה להיראות ברגעי השיא שלה.

שיטת שיווק יעילה וותיקה
30/01/19 | מכירות
אנשים כבר מתגעגעים אל שירות בצורה אחרת, וכך נפתח לו הפתח הזה מחדש עבור שיווק פרונטלי לצד שירותי הפצה של מידע בצורה יחסית וותיקה.

איך בוחרים גן ילדים
29/01/19 | חינוך אחר
מה צריכה להכיל הבחינה הזו של גני הילדים טרם האקט של הבחירה והרישום עצמו בעירייה? קרא הלאה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI