דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר יש דבר כזה? יישור שיניים מהיר
יש דבר כזה? יישור שיניים מהיר
ubebig@gmail.com 21/03/15 |  צפיות: 1254

כיום בעידן האינסטנט אנשים רוצים פתרון מיידי לכל בעיה. על כן גם כאשר מדובר על אי שביעות רצון ממראה השיניים, אנשים היו מאוד שמחים לו במטה קסם היה ניתן לסדר את המראה. עם זאת יש דברים שאין להאיץ בהם ואילו האצה עלולה רק לפגום בתוצאה. על מנת לסדר מראה של שיניים יש לפעול בעדינות ובאופן מחושב, אחרת נזק משמעותי עשוי להיגרם לשן ולשורש. עם זאת כאשר אנשים נשאלים לפשר הרצון לעבור יישור שיניים מהיר הם עונים שיותר מכל מפריעה להם המחשבה שעליהם לעבור תקופה של כמה חודשים עם גשר שפוגם במראה האסתטי שלהם.

טוב לדעת שאומנם אין דבר כזה יישור שיניים מהיר אך כן ישנן חלופות שמאפשרות לחוש יותר בנוח עם ההליך. כך למשל ניתן לבחור באופציה של יישור שיניים פנימי שאינו נראה לעיני כל ועל כן ניתן לחייך ולנהל שיחה מבלי שמישהו יחשוד שאתם עוברים הליך של יישור שיניים. עוד אופציה שמעניקה חלופה עבור יישור שיניים באופן מהיר היא לא לבחור בפתרון הגשר המוכר, אלא ביישור שקוף שעושה שימוש בקשתיות שקופות. שני טיפולים אלו אומנם אינם מקצרים את התהליך, אך גם אינם פוגמים בביטחון העצמי ועל כן כאשר נוח, (פיזית ונפשית), הרבה יותר קל לעבור הליך יסודי וארוך.

חלופות נוספות

כמובן שכל מקרה שונה מאחרים ואילו במקרים יותר קלים ניתן לסיים את הטיפול באופן הרבה יותר מהיר. כמו כן לעיתים הפתרון עבור יישור שיניים אינו בהכרח מצריך גשר ועל כן הפתרון יכול להסתיים בביקור יחיד. כך זה כאשר ניתן לצפות את השיניים בחומרים ייעודים כגון קומפוזיט או לחלופין לפנות אל שיטה שמאחדת בין ניתוח כירורגי אליו מתלווה מומחה למחלות חניכיים. בשיטה זו תדירות הביקורת יותר גדולה אך יחד עם זאת הטיפול יותר מהיר. אם נסכם נמצא שאין דבר כזה הליך יישור שיניים מהיר , (אלא אם כן מדובר במקרים מאוד מסוימים), אך כן ישנן חלופות שהופכות את תקופת הטיפול להרבה יותר נעימה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI