דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר כל המידע הנחוץ לכם להשתלות שיניים
כל המידע הנחוץ לכם להשתלות שיניים
ubebig@gmail.com 07/03/15 |  צפיות: 835

שיניים חסרות יכולות להשפיע לא רק על המראה ל אדם, אלא גם לפגוע בביטחון העצמי שלו. יכולת הדיבור , נפגעת גם היא. אנשים שמעוניינים בשיניים חדשות יעדיפו השתלות שיניים. תם עידן השיניים התותבות, שלא היו נוח לשימוש והביכו הרבה אנשים שהשתמשו בהם. כל אחד מעוניין כי תהיינה לו שיניים טבעיות ויפות. אחד היתרונות הבולטים שיש בתהליך השתלות שיניים. כל הנושא של שתלים דנטליים שתפס תאוצה בשני העשורים האחרונים. רבים יעידו, כי איכות חייהם השתפרה באמצעות השיטה הזאת וכן, ביטחונם העצמי שב אליהם. יש לציין, כי אחוזי ההצלחה עלו עם השנים, וכיום, ניתן לבצע את ההשתלות של השיניים בבטחה.

תהליך השתלת השיניים

ישנן כמה שיטות של השתלות שיניים, שיטות אלה, חייבות להתאים למבנה הלסת של כל מטופל המעוניין לבצע את ההשתלות. ישנן שיטות שהן מהירות יותר, ויש כאלה שיש לבצע כמה שלבים. יש מקרים בהם יש להמתין כמה חודשים בין טיפול לטיפול, כמו למשל ניתוח הרמת סינוס על מנת לעבות את העצם, לאלה שדלקות החניכיים גרמו לדילול העצם. שלב זה, אחר השתלת העצם המדומה ועד לשלב ההשתלה של השיניים, עשוי לארוך כמה חודשים. התהליך הראשון של ההשתלה, הוא החדרת השתלים הדנטליים ללסת, והשלב השני הוא העמסת מבנה ושיקום השיניים שחסרות באמצעות גשר, כתרים או שיניים תותבות. הכירורגיה בתחום השיניים התקדמה המון בשני העשורים האחרונים, ועדיין ישנם חידושים רבים בתחום ההשתלות.

השתלת שיניים ממוחשבת

המגמה היום בפעולות כירורגיות בשיניים, היא להיות כמה שפחות פולשנית. כדאי לבצע את השתלת השיניים ללא ביצוע של חתכים בחניכיים או תפרים, כך שימנעו סבל מיותר למטופל, וכן מניעה של דלקות שונות עקב הפעולה הכירורגית. קשה לבצע ניתוח שלא ניתן לראות היטב את הניתוח עצמו, ולשם כך, ישנן היום מערכות ממוחשבות שמנחות את הניתוח בדומה ללה פרסקופיה, שבאמצעותה ניתן לראות דרך סיבים אופטיים המחוברים לאולטרסאונד מה נעשה בדיוק.  תוכנות המחשב בתחום זה הינן מתוחכמות  וניתן לבצע את הניתוח של ההשתלה בדיוק רב ובכך, אף לגרום למטופל לפעולה שהיא כמעט ואינה פולשנית.

מחפשים מרפאת שיניים בירושלים ?


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ubebig@gmail.com


 


מאמרים נוספים מאת ubebig@gmail.com
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI