דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים סוככים, פרגולות ומפרשי הצללה - אפשרויות הצללה לבית
סוככים, פרגולות ומפרשי הצללה - אפשרויות הצללה לבית
רפי 22/10/14 |  צפיות: 2006

סוככים- הגנה מפני השמש והקור

מחפשים פתרונות הצללה לבית? אינכם רוצים לאפשר למזג האוויר להכריע היכן תשבו בחורף או בקיץ כשהשמש יוקדת וכשהרוחות חזקות? אין ספק כי פתרונות הצללה יספקו לכם את התשובה הטובה. סוככים הם הפתרון האולטימטיבי להגנה מפני השמש, הגשם והרוחות. השמש היוקדת מסוכנת בישראל וחשוב להיות מוגנים מפניה. חשיפה יותר מעשר דקות ביום לשמש, מסוכנת לאדם. סוככים יספקו צל וימנעו את חדירת השמש היוקדת, אך הם לא תמיד יבטיחו הגנה מפני הרוחות והגשמים, לכן חשוב לבחור את הסוככים בתבונה ובהתאם לצורך שלכם.

סוגי סוככים

יש סוגי סוככים רבים, סוככים שמתאימים למרפסת, לגג ולגינה, ויש סוככים שמתאימים לרכבים. יש חשמליים ויש ידניים. המחירים משתנים בהתאם לאיכות ולגודל ויכולים להגיע לאלפי שקלים או למאות שקלים. חשוב להשקיע בסוככים כדי שלא תצטרכו להחליפם כל חצי שנה. השקעה טובה בסוכך איכותי תחסוך מכם הוצאה נוספת בעתיד. אין צורך בתחזוקה שוטפת לסוכך טוב, ולכן מומלץ להשקיע בו.

פרגולות תלויות ופרשי הצללה

מלבד הסוככים תוכלו למצוא גם פרגולות תלויות שיצלילו את הבית. הפרגולה טובה בעיקר למרפסת, אך היא קבועה ואי אפשר להוציאה. מחירה של פרגולה מתחילה מאלפי שקלים, ולכן חשוב לשקול מה אתם מעדיפים: סוכך או פרגולה? פתרון הצללה נוסף הוא מפרשי הצללה. הכוונה ליריעות בד שנמתחות במרחב שאתם מעוניינים להצליל. מפרשי ההצלחה מגיעים בצבעים שונים ויש בהם אפקטים מיוחדים. הבעיה איתם היא בהצבתם ובהורדתם.

להתייעץ עם המתקין

כדי להתקין את הסוככים, הפרגולות או את מפרשי ההצללה, חשוב להתייעץ עם מתקין מיומן. המתקין המיומן ימצא לכם את הפתרון הטוב ביותר בהתאם לצורך שלכם. חשוב לפרוס בפניו מה חשוב לכם בעיקר וכמה כסף אתם מוכנים להשקיע. עם זאת, חשוב לערוך השוואת מחירים ולהכיר את כל האפשרויות המתאימות כפתרון הצללה לבית. סמכו על עצמכם וגם על דעתכם. מתקיני הצללה שונים יכולים להיות בעלי אינטרס כדי למכור לכם את המוצר שהם משווקים או מעוניינים לקדם, לכן מומלץ לערוך סקר שוק ולא רק של מחירים, כדי להבין לעומק את ההתקנה המשתלמת ביותר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רפי


 


מאמרים נוספים מאת רפי
 
פרגולות אלומיניום למרפסת
04/01/15 | תעשייה
פרגולות הן פתרון אידאלי להצללת החצר. גינה עם פרגולה שימושית יותר משום שמגנה על השוהים בה מהשמש היוקדת והופכת את הישיבה לנעימה. כשבחצר מותקנת פרגולה האווירה נעימה יותר ואפשר ללגום מהקפה או לקרוא ספר בכיף ללא מטרד השמש.

סוככים לחלונות הראווה
04/01/15 | תעשייה
סוככים מיועדים למגוון מטרות הם יכולים לשמש להצללת המפרסת או הגינה. תפקיד נוסף שהסוככים יכולים למלא הוא הצללת חלון הראווה של החנות שלכם. חלונות הראווה של חנויות הוא פרט חשוב משום שזה מושך את תשומת לב העוברים והשבים. הסוכך הוא פתרון הצללה שמגן על חלונות הראווה וגם מאפשר לעוברי אורח להתעניין במוצרים בצורה נינוחה כך שהשמש היוקדת לא תפריע

סוככים לגינה ולבית
23/10/14 | אדריכלות
ישראל הינה ארץ חמה והיא נושקת לאזורים עם אקלים מדברי. תושבים רבים שלה שוכנים בחבלי ארץ מדבריים שכמות קרני השמש בהם רבה כל העת, והם מחפשים פתרונות הצללה כדי לווסת את כמות האור, החום והקרינה החודרים לבית, לעסק ולכל מבנה אחר. סוככים הם פתרונות מעולים למטרות אלו, אינם יקרים, יחסית, והתקנתם אינה מסובכת. יש סוככים מדגמים שונים וניתן לבחור את אלו שמתאימים לכל אחד. יש סוככי חלון, סוככי זרועות ועוד.

סוככים, פרגולות ומפרשי הצללה - אפשרויות הצללה לבית
22/10/14 | שיפוצים
סוככים ופרגולות הם דרכי הצללה והגנה על המרפסת ממזג האוויר המשתנה. סוככים נוחים לתפעול ותחזוקה. צריך לשים לב שהתקנת הסוככים והפרגולות נעשה על ידי בעל מקצוע בצורה הנכונה כדי לא לגרום לסיכון מיותר.

פרגולות מעץ או אלומיניום
20/10/14 | תעשייה
פרגולות מתאימות לשימושים במקומות שונים כמו גנים או מרפסות. צריך להתאים את החומר ממנה עשויה הפרגולה בהתאם לשימוש ובאזור בה היא תותקן. כל הפרטים על הפרגולות השונות במאמר.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI