דף הבית עיצוב ואדריכלות עיצוב פנים גופי תאורה – מצב רוח טוב, התאמה לחלל ובחירת המיקום הנכון !
גופי תאורה – מצב רוח טוב, התאמה לחלל ובחירת המיקום הנכון !
איציק דר 13/10/14 |  צפיות: 1297

אם אתם מעוניינים לעצב בית חדש או לשפץ את ביתכם, יהיה עליכם לבצע בחירות רבות - לבחור רהוט מתאים לחלל, תמונות, מכשירי חשמל, וילונות, גופי התאורה ועוד. כיום, ידוע כי בחירת גופי התאורה הינה חשובה ביותר, שכן תאורה בעייתית עלולה לגרום לירידה באנרגיות של בני הבית, לדיכאון (מחסור בחשיפה לאור יגרום להפרשה מופחתת של הורמון המלטונין אשר קשור להורמון סורוטנין שמשפיע על המצב הנפשי). נוסף על כך, יש להתאים את התאורה לחלל ולמקום – תאורה לסלון לא תתאים למטבח ותאורה למטבח לא תתאים לחדרי השינה. נסו למקם את התאורה במקום מתאים כך שכל החלל יואר באופן שווה ובחרו בתאורה שאינה מסנוורת או מעייפת את העין – (העין עשויה להתעייף כאשר היא עוברת בין חלל מואר לחלל פחות מואר ולהיפך) כמו כן, יש להקפיד לבחור את צבע התאורה נכון.

חשיבותה של ההמשכיות בחלל

תאורה אשר יוצרת המשכיות יוצרת מראה הרמוני ונעים, אך יצירת ההמשכיות אינה פשוטה. שפע המנורות אשר נמכרות בחנויות השונות עשויות להיות יפות ומרשימות בפני עצמן אך לא להתאים זו לזו. בכדי לבחור במנורות אסתטיות אשר משתלבות זו עם זו בחלל, מומלץ לפנות אל אדריכל מנוסה. באמצעות קבלת הייעוץ לא תתפזרו ולא תבזבזו כספים לשווא. אדריכל מקצועי יידע כיצד לשלב בין גופי תאורה אסתטיים ופונקציונאליים אשר מפיקים אור מתאים, חוסכים באנרגיה ולא פוגעים בסביבה.

לחסוך באנרגיה ? איך אפשר ? יש לכם טיפים ?

 

בכדי לחסוך באנרגיה תוכלו להחליף את נורת הליבון אשר מבזבזת אנרגיה בנורה פלואורסצנטית קומפקטית. הנורות הפלואורסצנטית הקומפקטית הינן חסכוניות ויעילות ביותר (הן חוסכות כ- 80% מצריכת האנרגיה של נורות הליבון). יש לציין כי מדינות רבות ברחבי העולם משקיעות מאמצים רבים אשר כוללים הסברות, הדרכות והצעות חוק שמטרתן למנוע מכירה של נורות ליבון. נורות חסכוניות יחזיקו מעמד במשך זמן רב (פי 10 יותר מנורות הליבון). כמו כן, הן אינן מתחממות כמו נורות הליבון וניתן להתקין אותן בקלות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI