דף הבית קניות וצרכנות צרכנות השכרת כלי עבודה בחנות אודי כלי עבודה
השכרת כלי עבודה בחנות אודי כלי עבודה
אוהד זמלר 13/10/14 |  צפיות: 1033

במאמר הבא נדבר על השכרת כלי עבודה ועל החנות אודי כלי עבודה שבה יש כלי עבודה להשכרה במגוון רחב ובמחירים הזולים ביותר בארץ.

השכרת כלי עבודה

לעתים זקוקים אנו לכלי עבודה ליום אחד בלבד כדי להשתמש בו לעבודה קטנה או גדולה. השכרת כלי עבודה (כגון השכרת גרניק) מיועדת לכל המעוניין להשתמש בכלי עבודה באופן זמני אך לא מעוניין לקנותו משום שהוא לא מעריך שישתמש בו בעתיד.

השכרת כלי עבודה כמו השכרת גרניק, השכרת מסור שרשרת, השכרת מסור חשמלי או השכרת פטישון, מתאימה למשל אנשים המעוניינים לבצע שיפוץ בבית בעצמם, וזקוקים לכלי עבודה כדי להשתמש בהם באותה המשימה בלבד.

השכרת כלי עבודה תעשייתיים יכולה להתבצע לתקופות זמן ארוכות וקצרות והינה מתאימה לתעשיינים או קבלנים שאינם מעוניינים לרכוש כלי עבודה מסוימים שהינם מאוד יקרים, או שקיבלו עבודה בהיקף רחב והם צריכים להשכיר כלי עבודה שאין אותם ברשותם.

אודי כלי עבודה- חנות למכירה והשכרה של כלי עבודה בירושלים

אודי כלי עבודה הינה חנות בירושלים של מכירת כלי עבודה ושל השכרת כלי עבודה כגון גרניק להשכרה, השכרת מסור חשמלי או השכרת פטישון. בחנות תמצאו כלי עבודה להשכרה כגון גרניק להשכרה או השכרת מסור שרשרת במחירים הזולים בארץ, שניתן לשכור אותם על בסיס חודשי שבועי ויומי.

צוות החנות מעניק ללקוחותיו שירות מעולה, מתאים את כלי העבודה ללקוח ששוכר אותו בהתאמה אישית וכמובן מדריך אותו כראוי על הכלי ועל השימוש בו. הכלים שניתן לשכור בחנות הם פטישי חציבה, משחזות, פטישונים, גנרטורים, מערבלי בטון, מכונות פוליש ומסורי שרשרת.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI