דף הבית קניות וצרכנות צרכנות מברגת אימפקט מקיטה- מברגת האימפקט הטובה ביותר!
מברגת אימפקט מקיטה- מברגת האימפקט הטובה ביותר!
אוהד זמלר 02/10/14 |  צפיות: 973

מברגה אימפקט היא מברגה עוצמתית שפועלת באופן ייחודי של הברגת בורג, דהיינו, בעת הברגת הבורג מתבצעת גם הלימה של פטישון שדופק עליו, וזאת בשונה מן המברגה הרגילה העובדת על סיבוב הבורג בלבד.

במאמר הבא נדבר על מברגות האימפקט ובעיקר על מברגת אימפקט מקיטה שהינה חברה מובילה בשוק כלי העבודה, ועל החנות אודי כלי עבודה בה ניתן לרכוש מברגה מקיטה אימפקט כגון מברגה מקיטה אימפקט 18v או מברגת אימפקט 14.4V במחירים הזולים בארץ.

למברגות האימפקט יש כמה יתרונות בולטים על המברגה הרגילה

• ההברגה באמצעותה במשטחים שהינם קשים ובעייתיים עבור עבודת הברגה הינה אפקטיבית יותר מעבודת ההברגה במשטחים כאלה באמצעות מברגה רגילה.

• ההברגה באמצעות מברגת אימפקט הינה הברגה חלקה ומהירה יותר מאשר הברגה במברגה רגילה.

• ההברגה באמצעות מברגת אימפקט היא אפקטיבית ביותר להברגה ושחרור של ברגים ארוכים.

מהירות הסיבוב של מברגת אימפקט מקיטה בשילוב דפיקותיה, מייצרות כוח הברגה חזק מאוד שמסוגל להבריג ברגים גם במצבים קשים ומורכבים.

איך עובדת מברגת האימפקט?

המנגנון של האימפקט עובד כך שכל פעם שנתקלת מברגת אימפקט מקיטה כגון מברגה אימפקט מקיטה 18v בהתנגדות, ולו ההתנגדות הקלה ביותר בזמן שהיא מבצעת הברגה, היא הולמת באופן אוטומטי הלימות קטנות בכיוון הסיבוב. בזכות המנגנון האימפקט של מברגה אימפקט מקיטה כגון מברגה אימפקט מקיטה 18v כל הברגה של בורג במשטח בעייתי וקשה, הופכת לפשוטה וקלה.

מברגת אימפקט מקיטה עובדת במהירות הגבוהה פי כמה מהמהירות של המברגה הרגילה. לשם השוואה, המברגות הרגילות עובדות במהירות של בין 300 ל- 1200 סיבובים לדקה בממוצע ולעומת זאת מברגה אימפקט מקיטה עובדת במהירות שיא של 2000 - 3000 סיבובים לדקה (סל"ד).

השילוב של שתי התכונות החשובות הללו יוצר את מנגנון האימפקט הייחודי, שילוב שמזכה את מברגת אימפקט מקיטה בתואר המחמיא המברגה הטובה ביותר.

לפיכך אם מחפשים אתם כלי עבודה מצוין להברגת ושחרור ברגים שתקועים חזק, מברגה מקיטה אימפקט כגון מברגת אימפקט מקיטה 18v הינה המברגה האידיאלית עבורכם.

אודי כלי עבודה

אודי כלי עבודה הינה חנות כלי עבודה הממוקמת בירושלים ומוכרת את כל כלי העבודה של המותגים המובילים למשל מברגה מקיטה אימפקט איכותית וחזקה מסוג מברגת מקיטה אימפקט 14.4 וולט או מסוג מברגת אימפקט מקיטה 18v במחירים הזולים ביותר בארץ.

בנוסף, ניתן גם לרכוש מברגות אימפקט של מקיטה כגון מברגה מקיטה אימפקט 18v או מברגת אימפקט 14.4V דרך אתר האינטרנט של אודי כלי עבודה במחירים ללא תחרות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אוהד זמלר

אוהד זמלר

אודי כלי עבודה בירושלים 


מאמרים נוספים מאת אוהד זמלר
 
מערכת home automation לבית
20/12/15 | בית חכם
כיום באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדישה ניתן להפעיל את כל החשמל בבית במתג אחד בהתאם לשעה ביום. למשל אם אתם מצפים להגעת אורחים הביתה בצהרים ותרצו להפעיל את המזגן לא תצטרכו לגשת למתג של המזגן אלא ללחוץ על המתג היחיד בבית ומערכת home automation תבחר את הטמפרטורה הנכונה על פי מצב מזג האוויר בחוץ, וגם תדליק או תכבה את האורות בבית באמצעות החיישנים שלה.

מסור שולחן פיוניר - Pioneer PMS19
13/11/14 | צרכנות
מסור השולחן המקצועי של חברת פיוניר מדגם Pioneer PMS19 הינו מסור שולחן מקצועי חזק ואיכותי שהינו בעל הספק גבוה של 2000 וואט המתאים לחובבים ולבעלי מקצוע אשר מעוניינים במסור מצוין ואיכותי המיועד לביצוע מגוון רחב של סוגי עבודות.

היתרונות של פלס לייזר
03/11/14 | צרכנות
פלס לייזר הוא מכשיר שמשמש להרבה עבודות מקצועיות כמו עבודות רצפות, עבודות בנייה ועבודות גבס (פלס לייזר לגבס), ובנוסף גם עבור עבודות ביתיות פשוטות כמו תליית מסכי פלזמה או מדפים. פלס לייזר משמש בעלי מקצוע רבים כגון קבלני בניין, אנשי גבס ודקים ורצפים, ובנוסף גם פרטיים המעוניינים בביצוע עבודות ידניות בביתם בצורה מדויקת.

רכישת מכונת שטיפה בלחץ- גרניק
02/11/14 | צרכנות
אותו הדבר גם לגבי הבית שלכם. כשהבית מלוכלך לא נעים לשהות בו וכשהוא נקי ומצוחצח, הרבה יותר נעים ובריא לשהות בו ולארח בו אנשים. במאמר הבא נדבר על שני סוגים של מכונות שטיפה בלחץ , הנקראות גם מכונות גרניק שמשמשות לניקיון של בתים, משרדים, מפעלים ומוסכים.

מברגה אימפקט מקיטה V18 BTD140RFE
30/10/14 | צרכנות
מברגה אימפקט מקיטה דגם 18V BTD140RFEהיא מברגת האימפקט המקצועית והחזקה ביותר בחברת מקיטה ובשוק המברגות בכלל. דגם חזק זה של מברגה אימפקט מקיטה מגיע עם שתי סוללות ליתיום 18 V + מטען מהיר. מברגת אימפקט מקיטה זו היא מברגה מקצועית בעלת מומנט פיתול אדיר ונוחות מצוינת.

מברגה נטענת דגם Makita DF 330 DWE
28/10/14 | צרכנות
מברגת מקיטה 10.8 וולט מדגם DF330DWE היא מברגה נטענת קומפקטית שנחשבת למברגה משוכללת וחדישה. מברגה מומלצת זו מגיעה עם סוללות ליתיום במתח 10.8 V, ויש לה 2 מהירויות סיבוב.

מברגה מקיטה דגם 6261DWE 9.6V
27/10/14 | צרכנות
מברגות מקיטה דגם 6261DWE הינן מברגות מעולות אשר מגיעות עם מזוודת נשיאה, מטען ו- 3 סוללות. המברגות הללו הן בעלות קיבולת של 1.3 אמפר לשעה ומתח של 9.6 וולט. מברגה מקיטה זו היא מקיטה מברגה כדאית מאוד לרכישה ומתאימה עבור ביצוע של עבודות קדיחה ביתיות בפלסטיק, עץ, מתכת ועוד, וגם עבור הברגת והידוק ברגים.

כיצד לרכוש מסור שרשרת חשמלי או בנזין
23/10/14 | צרכנות
אם החלטת לעבוד בגינה שלך ואתה מעוניין לעשות את עבודת הגינון בעצמך, אתה צריך שיהיו ברשותך כלי עבודה טובים. ישנם כמה כלי עבודה אשר יכולים להפוך את העבודה שלך בגינה לטובה ונוחה יותר ואחד מהם הנו מסור השרשרת שיכול להיות מסור שרשרת חשמלי ויכול להיות מסור שרשרת בנזין. במאמר הבא נסביר כיצד לקנות מסור שרשרת חשמלי או בנזין.

גרונג וגרונג עם פנדל
22/10/14 | צרכנות
גרונג כעיקרון הוא מסור שולחן מסוג ספציפי עם אופציות מסוימות שמעניקות לו יתרון גדול בניסור מקצועי ומהיר של פרגולות, עצים ועבודות דומות אחרות. הפעולה של החיתוך אותה מבצע מסור גרונג היא די פשוטה, והיא מתבצעת באמצעות להבו אשר עולה ויורד במהירות, ומנסר את החלקים שאנו רוצים שינסר, באופן מדויק.

טיפים לרכישת מסור שולחן ולשימוש נכון בו
20/10/14 | צרכנות
מסור שולחן מוצב בדר"כ מעל מיתקן קבוע ולעתים על מיתקן נייד, ומנסרים אתו באמצעות דיסק ייחודי המורכב עליו. במאמר הבא יובאו טיפים לשימוש ורכישה נכונים של מסור שולחני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI